گروه: اخبار استان خبر: 110303 / تاریخ انتشار : 1397/6/9 ساعت : 10:34

بخش هایی از پارک ساحلی یاسوج در خاموشی به سر می برند/خاموشی، امنیت را کنار می زند+تصاویر

یکی از نقاطی از شهر یاسوج که به لحاظ روشنایی دچار مشکل است، پارک ساحلی و در محدوده نزدیک به پل چهارم بشار است که عدم وجود سیستم روشنایی مناسب باعث محدود شدن فضای تفریحی موردنظر و همچنین در مورادی می تواند باعث کاهش امنیت در ین نقطه از پارک شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس زندگی شهری با همه معضلات امروزی آن از جمله شلوغی ها، ترافیک ها ، آلودگی ها، و حتی عدم اهمیت به رعایت قانون و کمبود ها و مشکلات توسعه ای و زیر ساختی سبب خستگی روحی و جسمی افراد حاضر در شهر است.

 

 

افراد برای شروع روزی تازه و روحیه ای شاداب تر و انگیزه ای مضاعف تر نیاز به آرامش و راحتی دارند، بخشی از آرامش در محیط خانواده ها و فضای صمیمی و محبت آمیز خانواده محقق می شود، بخشی در محیط های عبادی در اثر عبادات جمعی و دید و بازدیدها و بخشی دیگر سپری کردن اوقات فراغت برای بهره بردن و کسب آرامش بیشتر در فضای پاک و هوای سالم طبیعت و پارک ها است.

 

شهر یاسوج از یک طرف به لحاظ مرکزیت و دارا بودن امکانات، مهاجر پذیر است و از طرف دیگر برخورداری از جاذبه ها و مکان های تفریحی نظیر آبشار، پارک ساحلی و رودخانه بشار و انواع محیط های گردشگری سبب ورود گردشگران به این شهر می شود و از طرفی ساکنان شهر به منظور استراحت در اوقات مختلف خصوصا شب ها در جمع های خانوادگی در پارک ها و دیگر مناطق حضور پیدا می کنند.

 

 

باید اشاره کرد وقتی مردم از محیط های تفریحی یا جاذبه های گردشگری در مناطق مختلف استقبال می کنند ، به تبع آن مسئولان ذیربط از جمله شهرداری باید پیش بینی و اقدام به نصب   تجهیزات و  امکانات و حتی نوسازی آنها را در این اماکن انجام دهد چرا که این امر سبب افزایش گردشگری ، تاثیرات اقتصادی ، و نیز افزایش سلامت روح و روان جامعه در حال و آینده خواهد شد.

 

در طرف مقابل اگر اهمیتی به امکانات و تجهیزات لازم داده نشود طبیعی است که مشکلات زیادی دامنه گیر افراد و اقشار مختلف مردم بومی و غیر بومی خواهد شد.

 

 

یکی از نقاطی از شهر یاسوج که به لحاظ روشنایی دچار مشکل است، پارک ساحلی و در محدوده نزدیک به پل چهارم بشار است که عدم وجود سیستم روشنایی مناسب باعث محدود شدن فضای تفریحی موردنظر و همچنین در مورادی می تواند باعث کاهش امنیت در ین نقطه از پارک شود.

 

 
بر همین اساس میطلبد مسئولان شهرداری ضمن اهمیت دادن به بحث روشنایی در این منطقه اقدام و مشکلات را برطرف کنند و از طرفی  باید تمامی پارک ها و مکان های پر گردشگر به منظور دارا بودن  بهترین امکانات و تجهیزات لازم مورد بررسی و اقدامات لازم در رابطه با آنها صورت گیرد.
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.