گروه: اخبار استان خبر: 110280 / تاریخ انتشار : 1397/6/8 ساعت : 13:44

سرعت گرفتن قطار توسعه شهری در باشت با احداث پل دوم ورودی این شهر+تصاویر

عملیات احداث پل دوم ورودی شهر باشت با سرعت مناسبی در حال اجراست و به نظر می رسد در زمان مقرر به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از اقدامات مهم برای ایجاد پیشرفت در یک شهر، زیر ساخت های آن از جمله راه های موصلاتی و ساخت پل های لازم برای حمل ونقل جاده ای در یک شهر است.

 

از ساخت پل اول شهید کلانتری باشت واقع در بین دو روستای عشق آباد و ملک آباد سال های زیادی است که  میگذرد و تاکنون به عنوان پل ورودی و خروجی برای اتصال به جاده اصلی کشور درسطح شهرستان باشت مورد استفاده قرار گرفته است.

 

اداره راه و شهرسازی با ایجاد مسیری دو بانده از ابتدای جاده اصلی کشور تا خود ورودی شهر باشت وایجاد پل خروجی جدید در آینده که در کنار پل شهید کلانتری است که مسیر راحت تر و امن تری را برای رانندگان ایجاد کرده است.

 

در حال حاضر پل دوم باشت با سرعتی مطلوب با همکاری وزارت راه و شهرسازی و اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان با اعتباری نزدیک به مبلغ45 میلیارد ریال در حال اجراست که هم اکنون با گذشت چندماه از آغاز این پروژه، ستون های آن قالب گذاری و پر شده اند. به نظر میرسد با وجود فعالیت های روزانه ای که بر روی این پل انجام میشود و تلاش های موسئولان این پروژه در موعد مقرر که 12 ماه برای آن پیش بینی شده است، به پایان برسد.

 

سید مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت با بیان این مطلب که برای ساخت پل ورودی شهر باشت 45 میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه ملی اختصاص یافته است بیان کرد،عملیات اجرایی پل دوم ورودی شهرستان باشت با نام شهید کلانتری آغاز شده که در این طرح یک پل هشت دهنه 20 متری ساخته خواهد شد.

 

تصاویری از احداث پل دوم شهر باشت در زیر آمده است:

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.