گروه: اخبار استان خبر: 110244 / تاریخ انتشار : 1397/6/5 ساعت : 00:26
سخنگوی شورای شهر چرام:

پایان سال جاری هیچ خیابان آسفالت نشده ای در چرام نداریم/۴هزار متر جدول گذاری در سطح شهر چرام صورت گرفته است

سخنگوی شورای شهر چرام گفت: لازم می دانم این مژده رابه همشهریان عزیز بدهم که تا پایان سال هیچ خیابان آسفالت نشده در سطح شهر نداشته باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عطاالله حدادی سخنگوی شورای شهر چرام در جمع خبرنگاران بیان کرد: ابتدا لازم می دانم دهه امامت و ولایت را خدمت همه مردم ایران به خصوص شهروندان و موکلین عزیزم تبریک عرض کنم .

 

وی گفت : یکی از محدود شوراهایی که در سطح استان و حتی کشور در همان روز اول موفق شد هیات رئیسه و شهردار را بدون کوچکترین تنشی انتخاب کند، شورای شهر چرام بود.

 

حدادی افزود: بلافاصله شورا و شهردار با تشکیک مساعی با وجود مضیقه شدید مالی اقدام به تعمیر کارخانه آسفالت وکارخانه شن و ماسه کردند وآنها را وارد مدار تولید قرار دادند.

 

این مسئول اظهار کرد: از مهمترین مشکلات دیگر شهر ساماندهی فضای سبز بود که از ابتدای فروردین تا اول شهریور ماه تبدیل به بیشه ای شده بود و لایه روبی کانال بزرگ وسط شهر که مجاورین را بسیار آزرده خاطر کرده بود از اقدامات فوری بود.

 

وی تصریح کرد :از دیگر اقدامات انجام گرفته بهبود وضعیت پرداخت حقوق کارکنان بود که حدود ۵ماه معوقه داشتند موفق به بروز رسانی آن شدیم.

 

سخنگوی شورای شهر چرام بیان کرد: پرداخت بخش عمده ای از معوقات بیمه و مالیات و بدهی بانکی شهرداری از دیگر اقدامات انجام شده است و راه اندازی نهضت آسفالت که مجموعا حدود ۲۴۰ هزار متر مربع در سطح شهر انجام گرفته است.

 

وی افزود: لازم می دانم این مژده رابه همشهریان عزیز بدهم که تا پایان سال هیچ خیابان آسفالت نشده در سطح شهر نداشته باشیم.

 

حدادی اظهار کرد: از دیگر اقدامات انجام حدود ۴هزار متر جدول گذاری در سطح شهر است که هم چنان ادامه دارد و جداول منتهی به خیابانهای سعدی که دارای مشکل هستند در دست اقدام است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.