گروه: اخبار استان خبر: 109985 / تاریخ انتشار : 1397/5/25 ساعت : 10:18

مخاطب زارعی در مورد استخدام های فله ای جدید در دانشگاه علوم پزشکی کیست؟

آنطور که از صحبت های زارعیحدس زده می شود، مدیری که در دانشگاه علوم پزشکی مخاطب زارعی است، از مدیران حوزه بویراحمد و دنا نیست و همچنین این مدیر می بایست به تازگی منصوب شده باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - صحبتهای جنجالی زارعی در نشست روز گذشته وی بمناسبت روز خبرنگار حواشی زیادی را به دنبال داشت، در بخش از صحبتهای زارعی آمده است:


در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، آقایی از فلان جا آمده و 20 نفر از گچساران را سرکار برده است، هیچکس سوال نکرد، می گویند نماینده بویراحمد و دنا برده است، بنده این‌ها را کجا سرکار برده‌ام، چرا نمی‌آیند و یقه‌ی آن فرد را بگیرند، آن شخص استخدام فله‌ای کرده بنده نماینده مردم هستم محل مراجعه مردم هستم، مردم از بنده توقع و انتظار دارند. بنده باز هم می گویم اگر یک نفر را سرکار ببرند بنده دستش را می‌بوسم و پشتیبانی می‌کنم.

 


آنطور که از صحبت های زارعی حدس زده می شود مدیری که در دانشگاه علوم پزشکی مخاطب زارعی است، از مدیران حوزه بویراحمد و دنا نیست و همچنین این مدیر گمان می رود که به تازگی منصوب شده باشد که اگر این گونه نبود وی اینگونه می بایست می گفت که: "این آقا آمده است"(اشاره به دیرینگی) نه "آقایی که از فلان جا آمده"(اشاره به تازگی).


 زیرا اگر همانطور که اشاره شد اگر به تازگی در این دستگاه مشغول به کار نبوده باشد، زارعی باید اشاره می کرد که : " آقایی که در فلان جاست یا این آقا آمده است".


از طرفی حدس زده می شود که کار این مدیر می بایست با حوزه استخدامی های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج باشد. که مخاطب را به حدس ها و گمانه زنی هایی می رساند!


هنوز جای این نگرانی وجود دارد که چرا هنوز جرات استخدام های فله ای در ادارات کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد؟


آیا بازداشت 3 مدیرکل در حوزه استخدام های فله ای در استان برای قاطعیت دستگاه قضا در این خصوص کافی نیست؟


استاندار کهگیلویه و بویراحمد کجای این دایره قرار دارد؟


آیا احمدی تنها به جلسات دورهم نشینی در استانداری رضایت می دهد و تصمیم ندارد گشتی هم در ادارت استان بزند؟


بهرحال آنچه مسلم است این است که نام مدیرانی که جرم آنها در استخدام های فله ای اثبات شده است، می بایست رسانه ای شود.


انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.