گروه: اخبار استان خبر: 109974 / تاریخ انتشار : 1397/5/24 ساعت : 22:06
#فرزندت_کجاست؟

کمپین کمک به فرزندان نمایندگان استان در مجلس راه اندازی شد!+جزییات

کمپین فرزندانت کجاست با هدف ارایه شفاف وضعیت کاری و شغلی فرزندان مدیران شکل گرفته است و همچنان ادامه دارد، پاسخ های نمایندگان استان و نگرانی مردمی از وضعیت شغلی فرزندان نمایندگان استان طبق پاسخ های ارایه شده موجب شده است گروهی از فعالین فضای مجازی در صدد تشکیل کمک به فرزندان نمایندگان استان برآیند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پس از اجرای کمپین #فرزندانت_کجاست در سئوال از مسئولین کشوری و پیوستن خیل عظیمی از مسئولان طراز اول کشوری واستانی به این کمپین و ارائه پاسخهای جالب آنان، کمپین کمک به فرزندان نمایندگان کهگیلویه وبویراحمد راه اندازی شد.

 

کمپین فرزندانت کجاست با هدف ارایه شفاف وضعیت کاری و شغلی فرزندان مدیران شکل گرفته است و همچنان ادامه دارد، پاسخ های نمایندگان استان و نگرانی مردمی از وضعیت شغلی فرزندان نمایندگان استان طبق پاسخ های ارایه شده موجب شده است گروهی از فعالین فضای مجازی در صدد تشکیل این کمپین برآیند.

 

خوب است پاسخ دو تن از نمایندگان استان که تا کنون به این کمپین پیوسته اند را ببینید:

 

غلام‌محمد زارعی در نشست رسانه‌ای امروزش در محل فرمانداری دنا گفت: من سه فرزند دختر و یک پسر دارم که سه دختر من دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و همگی خانه‌دار هستند.

 

وی افزود: پسر من بیکار و حتی داماد من هم بیکار و در دفتر خود ما در مجلس کار می‌کند و از جایی حقوق نمی‌گیرد. تنها کارمند خانواده خود من هستم و هیچ‌کدام از اعضای خانواده من کارمند نیستند.

 

غلامرضا تاجگردون نیز در گفت و گو با رسانه ها گفت: پسر بزرگم متاهل، لیسانس عمران و ارشد مالی و ١٠٠ درصد بیکار است و حتی در شرکت خصوصی هم کار نمیکند و فعلا از درآمد پدر با صفا و صمیمیت روزی میگذرانیم.

 

وی افزود:  پسر دومم لیسانس معماری و دانشجوی ارشد معماری بدون سهمیه در دانشگاه تهران و فرزند آخرم دختر و امسال کنکوری است.

 

حال با پاسخهای ارایه شده در بالا کمی جای نگرانی وجود دارد که اول از همه می بایست فکری به حال وضعیت فرزندان نمایندگان استان مان کنیم تا کمی از این وضعیت نگران کننده در آیند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.