گروه: اخبار استان خبر: 109941 / تاریخ انتشار : 1397/5/23 ساعت : 21:41
به منظور بررسی مهمترین پروژه عمرانی شهرستان لنده صورت گرفت:

تعیین تکلیف مهمترین پروژه عمرانی لنده با حضورنماینده مردم و معاون عمرانی استانداردر یاسوج+تصاویر

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به همراه مسئولان شهرستان لنده به منظور بررسی روند و پیشرفت کاری مهمترین پروژه عمرانی شهرستان لنده، پل تراب و جاده ارتباطی لنده به دهدشت از مسیر تراب امروز بازدیدی از این پروژه داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز، نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده، فرماندار، بخشدارموگرمون، رئیس اداره راه و شهرسازی، رئیس اداره بهزیستی لنده به منظور بازدید از مهمترین پروژه عمرانی این شهرستان از پروژه پل تراب و جاده ارتباطی لنده به تراب و دهدشت بازدید کردند.

 

 

در این بازدید چند ساعته سردار عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های چهارگانه از روند تاخیر پروژه و عدم فعالیت اجرایی پروژه بازدید کرد که در این بین نیز سئوالاتی از رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده جویا شد.

 

در ادامه نیز هاشمی پور از فرماندار شهرستان لنده خواست تا در جلسه بررسی روند اجرایی پروژه پل تراب لنده که روز چهارشنبه در دفتر معاون امورعمرانی استاندار با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و پیمانکاران این پروژه برگزار می شود شرکت کند تا این پروژه تعیین تکلیف شود.

 

 

هاشمی پور اظهارکرد:روند اجرایی پروژه مطابق با وضعیت مالی در حال پیشرفت خوبی است ولی نیازمند است همه تلاش خود را جهت اتمام این پروژه به کار گیرند.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: در جلسه هماهنگی پروژه پل تراب و جاده لنده به دهدشت جدول زمانبندی به همراه جدول اعتباراتی این پروژه تعیین تکلیف خواهد شد و امیدواریم که بتوانیم در کمترین زمان ممکن این پروژه را که یکی از حیاتی ترین پروژه های راه و شهرسازی این شهرستان است به سر منزل مقصود برسانیم.

 

 

وی تاکیدکرد: آغاز عملیات اجرایی پروژه لنده به تشان می تواند تحولی بزرگ در خروج قطعی این شهرستان از بن بست باشد.

 

 هاشمی پور اظهار کرد: برای تکمیل این پروژه نیاز است همه مسئولان دست به دست هم دهیم و برای تکمیل آن همت و روحیه جهادی داشته باشیم.

 

 

نماینده مردم شهرستان لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: ما اینجا هستیم تا خادم مردم باشیم نه اینکه بخواهیم با کمپین های سیاسی به دنبال اهداف سیاسی خود باشیم لذا در برخی شهرستان‌ها و بخش‌های همین استان کمپین جاده خون را اندازی کردند که به دنبال مطالبات به حق خود از طریق فضای مجازی و فضای حقیقی هستند همه باید در راه خدمت به مردم و تعالی فرهنگ کار تلاش کنیم تا مشکلات این شهرستان در کمترین زمان ممکن رفع شود.

 

 

در ادامه نیز دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده توضیحاتی راجع به روند پروژه ارائه کرد که توضیحات بیشتر و تخصصی را قرار است در جلسه روز چهار شنبه در دفتر معاون عمرانی استاندار بررسی کنند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.