گروه: اخبار استان خبر: 109886 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 ساعت : 20:20

عزتی که زارعی برای بویراحمدی ها بر باد داد/پروازهای فرودگاه یاسوج متوقف شد!

حال این تصور را داشته باشید که نمایندگان استان با تمام قوا از وزیر راه انتقاد می کردند و وی را همراهی نمی کردند تا با همان رای جزیی می توانستیم وی را استیضاح کنیم، اکنون وضعیت اینگونه نبود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرودگاه یاسوج و پروازهای این فرودگاه هنوز هم بحث داغ محافل رسانه ای و بین سیاسیون استان است. چند ماه پس از سانحه تلخ و دردناک سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج، مسئولان استان و نمایندگان مجلس به خصوص نماینده بویراحمد و دنا به دنبال راه اندازی مجدد پروازهای فرودگاه یاسوج بودند و در نهایت شرکت هواپیمایی آتا یک فروند هواپیما به استان کهگیلویه و بویراحمد و فرودگاه یاسوج داد و این هواپیما با ذوق زدگی بیش از حد مسئولین استان در فرودگاه یاسوج به زمین نشست.

 

تنها چند روز پس از ورود آتا به یاسوج، خبر گران شدن بلیط هواپیمای آتا به مقصد تهران و بالعکس، موجی از واکنش ها را در سطح استان درپی داشت.

 

مدیر فرودگاه یاسوج بحث افزایش بهای بلیط پروازهای فرودگاه یاسوج را یک شیطنت رسانه ای دانست و به صبح زاگرسگفت:بهای بلیط پرواز های این ایرلاین حداقل 170 هزار تومان بوده و حداکثر آن 300 هزارتومان است و قیمت بلیط این پروازها شناور بوده که یک مسئله قانونی است و قانون را نقض نمی کند.

محسنیان ادامه داد: طبیعی است که هرچه قدر مسافران بلیط های پروازی خود را در لحظه آخر تهیه کنند به قیمت بالاتری به آنها فروخته خواهد شد.( مشروح این خبر را از اینجا بخوانید )

 

اکنون باید به چند ماه عقب تر برگردیم و بررسی بیشتری انجام دهیم که چه عواملی باعث شده است این نقاط ضعف و مشکلات در پروازهای فرودگاه یاسوج به وجود آمده است.
 
پس از سانحه هوایی یاسوج استیضاح وزیر راه و شهرسازی در دستور نمایندگان مجلس قرار گرفت اما در این میان برخی از مسئولین استان از جمله نماینده بویراحمد و دنا در مقابل این مساله موضع خوبی نداشتند و به نوعی از عدم رأای استیضاح اخوندی راضی به نظر می رسیدند.   اکنون که پروازهای فرودگاه های یاسوج یکی پس از دیگری لغو می شود این سوال مطرح می شود اگر در ماجرای استیضاح وزیر راه جدیت بیشتری به خرج می دادید و مسامحه نمی کردید، امروز شاهد این اتفاقات بودیم؟  
پس از این جریان نماینده محترم مردم شریف بویراحمد و دنا و برخی مسئولین استان بلافاصله پس از نشستن اولین پرواز هواپیمای آتا و حضور در آن در فرودگاه یاسوج حاضر شدند و شروع به عکس انداختن با این هواپیما کردند.
 
 
 
حال این تصور را داشته باشید که نمایندگان استان با تمام قوا از وزیر راه انتقاد می کردند و وی را همراهی نمی کردند تا با همان رای جزیی می توانستیم وی را استیضاح کنیم، اکنون وضعیت اینگونه نبود.
 
 
 
این درحالی است که بر اساس گزارش سازمان هواپیمایی کشوری در آبان ماه سال 96، پس از شرکت های هواپیمایی آسمان و ایران ایر تعداد پروازهای تاخیردار شرکت هواپیمایی آتاایر با ۲۷۶ پرواز بوده که در رده سوم بدقول ترین شرکت های هواپیمایی قرار دارد.   موارد مطرح شده نشان می دهد ذوق زدگی مسئولین از یک طرف و کوتاهی در دفاع از حق مردم استان نتیجه ای بهتر از این ندارد که امروز شاهد بی نظمی در پروازهای فرودگاه یاسوج هستیم و مشخص نیست این مسأله را چه کسانی باید به سرانجام خوبی برسانند.   
 
انتهای پیام/
 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
شهروندش
1397/5/22 - 08:37
درد و بلای زارعی بزنه توی سرتون و جد و آبادتون و تمام کس و کار نداشته تون. شما یک عده آدم بی اصل و نسب هستید. این پیام را به ادن دکتر عزتی بی عزت و بی مدرک برسونید.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.