گروه: اخبار استان خبر: 109873 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 ساعت : 10:38

وضعیت نامطلوب پل ارتباطی نزدیک ترین روستاهای شهرستان دنا به مرکز شهر سی سخت/روستانشینان در انتظار حادثه ای تلخ دیگر+تصاویر

مردم روستا های تل سیاه، کوخدان، سرمور و دهنو شهرستان دنا که 2 الی 5 کیلومتر با مرکز شهر سی سخت فاصله دارند از نبودن پل ارتباطی استاندارد و دارای حفاظ رنج می برند و چشم انتظار همت مسوولان اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیر دنا؛ شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا دارای روستا های زیادی در اطراف خود است که ساکنان زیادی را در خود جای داده است.

 

ساکنین روستا های تل سیاه، کوخدان، سرمور و دهنو شهرستان دنا که 2 الی 5 کیلومتر با مرکز شهر سی سخت فاصله دارند از نبودن پل ارتباطی استاندارد و دارای حفاظ رنج می برند.

 

بی شک، ایجاد پل های ارتباطی نقش مهمی در توسعه یک شهر و روستا دارند و تامین امنیت و استاندارد های پل نیز از ملزومات آن است.

 

تنها پل ارتباطی نزدیک ترین روستاهای شهرستان دنا به مرکز شهر اکنون حال و روز خوبی ندارد و با گذشت دهه های زیادی از احداث آن اکنون بدون حفاظ و استاندارد های لازم است.

 

 

این پل ارتباطی حتی علایم هشداره قابل قبولی ندارد و در هنگام تردد، اتومبیل ها را دچار مشکل می کند به دلیل عرض کم آن، اتومبیل های به سختی از کنار یکدیگر عبور می کنند.

 

پل ارتباطی روستاهای تل سیاه، کوخدان، سرمور و دهنو به دلیل وجود باغات انبوه میوه در این روستا ها، حجم بالایی از تردد شبانه روزی خودرو ها را در خود دارد، به همین دلیل به منظور جلوگیری از حوادث تلخ و جبران ناپذر می طلبد مسسولان فکری به حال این پل ارتباطی کنند.

 

 

ناگفته نماند حوادث زیادی بر روی این پل رخ داده است، حوادثی که جان روستانشینان را به مخاطره انداخته است به گونه ای که هر چند مدت یک بار سقوط خودرو از روی این پل به دلیل نداشتن حفاظ، خبرساز می شود.

 

این پل حتی تا کنون جان یکی از کارگران باغات این روستاها را به دلیل سقوط خودرو به ته دره گرفته است و موجب رنجش خاطر روستانشینان شده است.

 

 

مردم این روستاها از مسوولان شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد تقاضا دارند فکری به حال این پل شود و مانع از بروز حوادث تلخ دیگری شوند.

 

تصاویری از تنها پل ارتباطی نا مطلوب و بدون حفاظ روستاهای تل سیاه، کوخدان، سرمور و دهنوی شهرستان دنا که جان روستانشینان را در معرض خطر قرار داده است در زیر آمده است:

 

 
 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.