گروه: اخبار استان خبر: 109866 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 ساعت : 08:14

نارضایتی فرهنگیان چرام از سازماندهی نیروها در آموزش و پرورش شهرستان/وقتی معلمان دبیرستانی در مقطع ابتدایی تدریس می کنند

فرهنگیان چرام با امضا شکوائیه ای خطاب به مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام نارضایتی خود را از سازماندهی نیروها اعلام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام،ساماندهی نیروی انسانی چند سالی است که بدنه آموزش و پرورش را تحت تأثیر قرار داده است و به عنوان پاشنه آشیل این وزارتخانه از آن یاد می‌شود.

 

نیروی انسانی اصلی‌ترین مهره‌های آموزش و پرورش هستند که این سازمان عریض و طویل را در هر شرایطی می‌تواند دچار تغییرات و دگرگونی ‌هایی کند.

 

اما سوالاتی پیرامون انتقال معلمان از دبیرستان به دبستان مطرح هست که بیان میشود.

-آیا نیروهایی که به دبستان منتقل می‌شوند امکان و شرایط تدریس در دوره ابتدایی را دارند؟

-آیا نیروهایی منتقل شده توان کافی برای تدریس در دبستان را دارا هستند؟

-آیا از لحاظ روحی و روانی معلمانی که تاکنون در دبیرستان مشغول تدریس بودند می‌توانند به دانش‌آموزان ابتدایی آموزش دهند؟

 

بسیاری از معلمانی که به دبستان معرفی می‌شوند خودشان اذعان دارند که نمی‌توانند در دوره ابتدایی تدریس کنند. حال در این بین معلم، آموزش و پرورش و یا دانش‌آموز آسیب خواهند دید،به طور قطع و یقین نخستین نفراتی که آسیب این جا به جایی را خواهند دید، دانش‌آموزان هستند.

 

یکی از عوامل نارضایتی فرهنگیان زحمتکش ابتدایی در شهرستان چرام در سال‌های اخیر و بویژه در سال تحصیلی پیش رو ورود همکاران فرهنگی شاغل در مقطع متوسطه اول و دوم به سازماندهی مقطع ابتدایی است.

 

این فرهنگیان با امضا شکوائیه ای خطاب به مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام که عینا انتشار می یابد اعتراض خود را چنین اعلام کردند:

 

مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان چرام

احتراما به استحضار می رساند که ما همکاران فرهنگی شاغل در مقطع ابتدایی نسبت به ورود همکاران فرهنگی شاغل در مقاطع متوسطه اول و دوم در سازماندهی و پست بندی مقطع ابتدایی این شهرستان اعتراض داریم.

در صورت نیاز و به کارگیری این نیروها تقاضا داریم که این همکاران بعداز سازماندهی همکاران مقطع ابتدایی، پست بندی و سازماندهی شوند تا هیچگونه حقی از همکاران ابتدایی ضایع نشود و عدالت آموزشی و پرورشی برقرار گردد و خواهشمند است همکاری مساعدت و اقدامات قانونی لازم را در این زمینه مبذول فرمائید.

 

این پایگاه خبری هیچ مسئولیتی در قبال این متن ندارد و آماده هرگونه جوابیه یا پاسخ از سوی مسئولان مربوطه است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.