گروه: اخبار استان خبر: 109850 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 ساعت : 14:24

غبار9 ساله بر چهره نیمه کاره مصلای بزرگ شهر سی سخت+تصاویر

پروژه احداث مصلای بزرگ شهر سی سخت که 9 سال از آغاز اولین مراحل اجرایی و کلنگ زنی آن می گذرد اکنون به صورت نیمه کاره رها شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ پروژه احداث مصلای بزرگ شهر سی سخت که 9 سال از آغاز اولین مراحل اجرایی و کلنگ زنی آن می گذرد اکنون به صورت نیمه کاره رها شده است.

 

شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا از داشتن مصلا جهت برگزاری مراسمات مختلف و نماز جمعه محروم است و پروژه احداث آن که زیر نظر ره و شهرسازی شهرستان دنا بوده نیز مدت هاست که به دست فراموشی سپرده شده است.

 

 

این پروژه که جنب گلزار شهدا و آرامستان سی سخت  واقع در ورودی خیابان مجتمع ادارات سی سخت قرار دارد، تنها فندانسیون و ستون های آن ساخته شده و به محلی متروکه تبدیل شده است.

 

این پایگاه خبری در این خصوص طی گفت و گو با رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان دنا روند این پروژه را بررسی کرد.

 

 

رییس اداره راه و شهر سازی شهرستان دنا به سفیردنا گفت: این پروژه در جهت طرح توسعه آرامستان شهر سی سخت کلنگ زنی شد.

مهدی مرادیان افزود: مبلغ یک میلیارد تومان جهت شروع بکار این پروژه پیشنهاد شده است که باید در جلسه شورای برنامه ریزی به تصویب برسد.

 

وی عنوان کرد: براود هزینه جهت تکمیل این پروژه 5/3 میلیارد تومان بوده است که با تامین اعتبار 50 الی 60 درصد اعتبار پیشنهادی نیز می توان این پروژه را ادامه داد.

 

مرادیان با بیان اینکه این پروژه هیچ گونه معارضات شخصی و اجتماعی ندارد گفت: تا کنون بالغ بر 400 میلیون تومان در این پروژه هزینه شده است که در صورت تامین اعتبار در سال جاری، این پروژه اجرایی می شود.

 

تصاویری از پروژه نمیه کاره احداث مصلای بزرگ شهر سی سخت در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.