گروه: اخبار استان خبر: 109846 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 ساعت : 10:30
دربهداشت و درمان چه خبراست؟

سردرگمی رانندگان گچسارانی در پیگیری مطالباتشان از دانشگاه علوم پزشکی استان/ 5 ماه حقوق دریافت نکرده ایم+تصاویر

جمعی از رانندگان شبکه بهداشت و درمان گچساران نسبت به پرداخت نشدن حق و حقوق و دیگر مطالباتشان اظهار نارضایتی کرده و خواستار رسیدگی مسئولان امر به این موضوع شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب، امروز حدود 20نفر ازرانندگان خودروهای استیجاری( پیمانکاری) شبکه بهداشت و درمان گچساران در محل این شبکه تجمع اعتراض‌آمیزی را برگزار کردند.

 

بر اساس گفته رانندگان آنها حدود5ماه است که هیچگونه حقوقی را دریافت نکردند و به همین علت امروز دست از کار کشیدند،این رانندگان از وضعیت بد اقتصادی و مشکلات فراوان خود صحبت کرده و خواستار ورود و توجه جدی مسئولان مربوطه شدند.

 

یکی از این رانندگان دراین خصوص می گوید:حدود 5ماه است که با این وضعیت گرانی و نابسامانی اقتصادی در بازار هیچگونه حقوقی دریافت نکرده ایم که متاسفانه بعد از گذشت این همه مدت هنوز با بی توجهی از سوی مدیران و پیمانکاران روبرو هستیم.

 

دیگری می افزاید:باید گفت که مدیریت بهداشت و درمان گچساران دراین مدت پیگیر مشکلات رانندگان بوده اند و موارد و مکاتبات لازم دراین خصوص را به مرکز استان ارجاع داده اند که به نظر می رسد دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد باید پاسخگوی مشکلات رانندگان باشد و به مشکلات ما هم با جدیت رسیدگی کند.

 

 یکی دیگر از رانندگان ادامه می دهد: مطالبه رانندگان به حق است و از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد تقاضامندیم که قبل از این که تجمعات باعث برهم خوردن نظم و آرامش مردم و نیزشبکه بهداشت و درمان گچساران شود به پیگیری و رفع این مشکل بپردازند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.