گروه: اخبار استان خبر: 109844 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 ساعت : 09:58

خبرهای خوش رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی برای مردم شهرستان/احداث و تکمیل چندین سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی در سطح شهرستان در راه است

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی با اشاره به تلاش و پیگیری های مکرر خود برای خدمت بهتر به ورزشکاران، مهمترین اقدام خود را تبدیل نمایندگی ورزش و جوان بهمئی به اداره عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار آوای ماغربه تشریح جزئیات پروژه های انجام شده و در دست اقدام برای توسعه اماکن ورزشی شهرستان و سایر خدمات به ورزشکاران پرداخت.

عاطفه بیوکانی تصریح کرد: به لطف خدا و با تلاش و همت مدیر کل اداره ورزش وجوانان، نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس، فرماندار و امام جمعه شهرستان کارهای خوبی در حوزه های عمرانی اماکن ورزشی داشتیم که در ادامه به بخشی از مهم ترین آنها اشاره می شود.

وی افزود: با توجه به افزایش جمعیت در سایت اداری و مسکونی مسکن مهر شهر لیکک احداث پروژه مجموعه ورزشی شامل ۲ سالن بزرگ و یک زمین چمن مصنوعی را برای این بخش از شهرستان در نظر گرفتیم .

بیوکانی ادامه داد: برای اولین بار در شهرستان توانستیم با تلاش و پیگیری خانه جوان شهرستان را در سایت مسکن مهر شهر لیکک احداث کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی تصریح کرد: سالن ورزشی سرآسیاب بعد از پیگیری های مکرر در آستانه افتتاح است که به زودی باحضور مسئولان به بهره برداری می رسد تا جمعیت زیادی از این بخش بتوانند از این سالن ورزشی استفاده کنند.

بیوکانی گفت:سالن ورزشی کَت بهمئی هم مانند سالن ورزشی سرآسیاب تکمیل است که به زودی به بهره برداری می رسد.

وی افزود: برای اولین بار توانستیم مجوز احداث پیست دوچرخه سواری در محوطه مجموعه ورزشی شهر لیکک را بگیریم که این پیست در حال حاضر در مرحله ساخت قرار دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی خاطرنشان کرد: احداث پیست دو و میدانی و زمین چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شهر لیکک از دیگر پروژه هایی است که برای خدمت رسانی بهتر به  ورزشکاران شهرستان در حال تکمیل هستند.

بیوکانی گفت:احداث و بهره برداری از  دو زمین چمن مصنوعی خصوصی در شهرستان و  تلاش برای احداث دو زمین چمن مصنوعی در روستای آب الوان و شهرک ولیعصرو اقدام برای احداث سالن ورزشی در روستای گچ بلند از دیگر اقدامات ما در حوزه ورزش است.

وی افزود:جذب اعتبار برای هیئت های ورزشی،تعویض آب پاش ها و پمپ های چاه چمن بزرگ مجموعه، تلاش برای نصب هواساز سالنهای ورزشی وتعویض کفپوش سالن ۱۲۰۰ نفره شهرستان از دیگر اقداماتی است که در مجموعه ورزشی مرکز شهرستان انجام شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی تصریح کرد: سقف و کفپوش سالن ورزشی روستای ممبی با تلاش و پیگیری های مکرر تعمیر و تعویض شد.

بیوکانی در ادامه گفت:در حال حاضر ۳۵ هیئت فعال ورزشی که شامل ۱۵ هیئت فعال بانوان و ۲۰ هیئت فعال آقایان است که هر کدام به نوبه خود ورزشکارانی در سطح بین المللی، کشوری، استانی و شهرستانی داشته و مقام های برتر کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی در پایان گفت:مهمترین اقدام صورت گرفته بنده به عنوان مسئول ورزشی شهرستان، مستقل شدن نمایندگی ورزش جوانان بهمئی و تبدیل آن به اداره ورزش و جوانان بود که جا دارد از همکاری ارزشمند مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار و امام جمعه بهمئی که از هیچ کوششی دریغ نکردند، تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم و خداوند را شاکرم که تا به الان در این زمینه با کمک مسئولان استانی و شهرستانی قدم های مثبتی برای توسعه اداره ورزش و جوانان و خدمت بهتر به ورزشکاران عزیز همشهری  برداشتم .

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.