گروه: اخبار استان خبر: 109820 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 ساعت : 17:46
به منظور بازدید از فعالیت های بسیج دانشجویی صورت گرفت:

بازدید اعضای شورای اداری شهرستان لنده از اردوی جهادی بسیج دانشجویی در روستای قیام+تصاویر

اعضای شورای اداری شهرستان لنده به منظور دیدار و سرکشی از اردوی جهادی بسیج دانشجویی با حضور در روستای قیام از توابع بخش مرکزی لنده از فعالیت های این اردو بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، عصر روز گذشته و به منظور بازدید از فعالیت های 10 روزه اردوی جهادی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده  بخشدار مرکزی، فرمانده ناحیه لنده، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، مسئول تبلیغات اسلامی، رئیس اداره بهزیستی، رئیس اداره آبفای روستاییو جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان با حضور در سطح روستای قیام از فعالیت های فرهنگی، عمرانی و اجتماعی گروه جهادی شهید سهرابی ثانی بسیج دانشجویی بازدید کردند.

 

 

در این بازدید ابتدا مسئولان با حضور در غرفه نمایشگاه کتاب، صنایع دستی و گیاهان داروئی از فعالیت های فرهنگی بسیج دانشجویی بازدید و در ادامه با حضور در خانه عالم روستای قیام از روند فعالیت ساخت و ساز دیوار حیاط این منزل مسکونی و سایر فعالیت های آنان بازدید کردند.

 

 

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در حاشیه بازدید از فعالیت های اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور لنده گفت: امروز بسیج دانشجویی با راه اندازی کاروان خدمت بی منت در قالب اردوی های جهادی به فکر ساخت و ساز در مناطق محروم هستند.

 

وی افزود: شاید فعالیت های این عزیزان چندان بزرگ نباشد ولی همین همت و تلاش برای تعالی فرهنگ کار و تلاش و تقویت روحیه بسیجی از شاخص های مهم این اردوها است.

 

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای بسیج خدمت به مردم در تمام شرایط خوب و بد جامعه است و بسیج و سپاه در عمل آنان به آحاد مختلف جامعه ثابت کرده است.

 

وی از فعالیت های و تلاش های خوب این اردوی جهادی در روستای قیام و حمایت های خوب سپاه ناحیه لنده و سایر ادارات قدردانی کرد.

 

 

عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده با قدردانی از اردوی جهادی شهید سهرابی ثانی گفت: امروز ترویج فرهنگ بسیجی و تقویت روحیه کار و تلاش در جامعه نیازمند عزم راسخ بسیجی است.

 

وی افزود: فعالیت های مستمر دانشجویان در قالب اردوی های جهادی نوعی خود ساختگی برای ایرانی آباد است که همه مردم باید از این حرکت های جهادی الگو برداری کنند.

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: جامعه ما امروز نیازمند امید و آرامش است و بهترین آرامش ها در سایه امنیت پایدار ایجاد می شود.

 

مرادی اظهارکرد: همه ما موظف به خدمت به مردم هستیم و برای تسریع در خدمت رسانی نیازمند همدلی و همزبانی و همکاری ادارات با همدیگر هستیم.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.