گروه: اخبار استان خبر: 109816 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 ساعت : 15:11

گودال مرگ در کمین شهروندان و گردشگران شهر سی سخت/شهردار سی سخت: بودجه کافی نداریم!+تصاویر

گودال عمیق و بدون حفاظ که سال ها در بلوار امام خمینی (ره) شهر سی سخت جولان می دهد، شهروندان و مسافران را در معرض خطر مرگ قرار داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیر دنا؛ شهر توریستی سی سخت مرکز شهرستان دنا در 35کیلومتری شمال غربی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد که  به دلیل آب و هوای خنک و مطبوع در همه فصول سال میزبان مسافرام و گردشگرانی از سراسر کشور است.

 

توریستی بودن شهر سی سخت و وجود پتانسیل های گردشگری در این شهر می تواند مولد رونق و پیشرفت این شهر و حتی استان باشد که مسوولان باید توجه بیشتری به مبلمان شهری بخصوص بلوار های این شهر کنند .

 

در فصول مختلف سال ازدحام گردشگران در شهر سی سخت باعث می شود بلوار امام خمینی(ره) این شهر مملو از مسافرانی شود که در زیر سایه درختان چنار و چمن همیشه سبز آن به استراحت می پردازند، با این وجود چند سالی است که شاهد وجود گودالی عمیق در این بلوار هستیم که جان مسافران و شهروندان و دانش آموزانی که روزانه از این مسیر عبور می کنند را به خطر انداخته است.

 

 

 

این گودال سال هاست که ایجاد شده و بودن محافظ رها شده و اکنون محل ریختن زباله توسط مسافران و رهگذران شده است.

 

این پایگاه خبری به عنوان اولین سایت خبری شهرستان دنا، باتوجه به رسالت خود در خصوص هر آنچه به عنون مطالبه مردم از شهردار سی سخت نامیده می شود، و به منظور ادا نمودن حق مطلب در این خصوص با شهردار شهر سی سخت گفت و گو کرده است.

 

 

شهردار سی سخت در گفت و گو با سفیر دنا در خصوص گودال عمیق موجود در بلوار امام خمینی(ره) سی سخت به سفیر دنا گفت: این خاک برداری به دلیل احداث سرویس بهداشتی عمومی جهت رفاه حال شهروندان و مسافران بوده است که به دلیل کمبود اعتبار راکد مانده است.

 

محمد حسینی افزود: سرویس بهداشتی که در مجاورت این گودال وجود دارد غیر قابل استفاده بوده به همین دلیل اقدام به ایجاد سرویس بهداشتی جدید کرده ایم که نمیه کاره مانده است و مننظر تامین اعتیار هستیم.

 

اکنون این سوال مطرح است که چرا با گذشت چند سال از نمیه کاره رها ماندن این پروژه، هیچ گونه حفاظ و یا علایم هشدار دهنده ای در اطراف این گودال ایجاد نشده است و جان شهروندان و مسافران در معرض خطر قرار گرفته است.؟

 

تصاویری از این گودال خطرناک و نیمه کاره در زیر آمده است: