گروه: اخبار استان خبر: 109812 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 ساعت : 23:09

اعلام رضایت کامل فرماندار چرام از خبرنگاران چرامی/دغدغه خبرنگاران چرامی در حال محقق شدن!

هادی فتاحی اصل با بیان اینکه خبرنگاران نقش ارزشمندی را در جامعه ایفا میکنند، اظهار کرد: رضایت زیاد و کاملی از خبرنگاران این شهرستان دارم که جا دارد در سال چندین مرتبه از این قشر زحمت کش تجلیل شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام، فرماندار شهرستان چرام در نشست با اصحاب رسانه، با بیان اینکه خبرنگاران نقش ارزشمندی را در جامعه ایفا میکنند، اظهار کرد: رضایت زیاد و کاملی از خبرنگاران این شهرستان دارم که جا دارد در سال چندین مرتبه از این قشر زحمت کش تجلیل شود.

 

هادی فتاحی اصل بیان کرد: اهمیت کار رسانه در جامعه مدرن و صنعتی درجهت تبادل اطلاعات مهم است و این مورد در صورتی است که در قران قسم به قلم نیز یاد شده است.
 

وی افزود: سعی کنید خبری که نشرداده می شود،اسیبی به جامعه و شهرستان وارد نکند.
 

رئیس شورای اداری شهرستان چرام بااشاره به سخن امام خمینی (ره ) مبنی بر این که دوست دارم قلم بشرجای مسلسل را بگیرد،گفت:خبرنگاران ازمنافع شخصی می گذرند و به دنبال منافع عمومی هستند و همزمان با تحولاتی که درجامعه انجام می گیرد،اخبار انتشار داده می شوند.

 

فرماندارچرام با اشاره به خصوصیات خبرنگاران اظهارکرد:خبرنگاران باید در کوتاه ترین زمان و با دقت، خبر را تهیه و سعی کنند از جامعه عقب نمانند.
 

وی گفت:مدیران اصول فرهنگ را رعایت و به خبرنگاران احترام بگذارند و از آنها حمایت کنند.

 

فتاحی اصل عنوان کرد:سرمایه اجتماعی برای هرکسی مهم است؛ پول، مقام و پست تمام می شود اما سرمایه اجتماعی تمام شدنی نیست و در حال پیشرفت است.
 

فرماندار چرام در پایان گفت: با افتتاح ساختمان فنی وحرفه ای که ازشنبه پیمانکار شروع به کار خواهد کرد،ساختمانی دراختیارخبرنگاران قرارخواهم داد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.