گروه: اخبار استان خبر: 109809 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 ساعت : 10:45
در نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مطرح شد:

انقلاب اسلامی مقتدر مظلوم است/کسانی خجالت بکشند که با وعده های بزرگ آمدند اما طبق وعده ها جلو نرفتند/نمی شود مفت ادعای دین کرد

دشمنان همیشه به دنبال نابودی نظام بودند و با نقشه های مختلف و تحریم های ظالمانه به دنبال جلوگیری از رشد انقلاب اسلامی هستند و اینکه بگویند این نظام کارآمد نیست اما همیشه نقشه های آنها نقش بر آب شده است و نظام همچنان با اقتدار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور آیت الله ملک حسینی، نماینده محترم ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان صبح امروز در جمع اعضای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:این جلسه به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات، نهادی انقلابی که از کهن ترین نهادهای انقلاب اسلامی است و از ارگان های اساسی است که وظیفه و مسئولیت برگزاری مراسمات ایام الله انقلاب اسلامی را بر عهده دارد و همچنین مدیریت مناسبت ها و تبیین و انتقال ارزش های انقلاب اسلامی به نسل جوان را بر عهده دارد.


حجت الاسلام خاضع بیان کرد: برگزاری مراسم و مناسبت ها و راهپیمایی ها دارای اثرات بالای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است که بازتاب های زیادی در منطقه و جهان داشته که اقتدار نظام اسلامی را به نمایش می گذارند.


وی افزود: دشمنان همیشه به دنبال نابودی نظام بودند و با نقشه های مختلف و تحریم های ظالمانه به دنبال جلوگیری از رشد انقلاب اسلامی هستند و اینکه بگویند این نظام کارآمد نیست اما همیشه نقشه های آنها نقش بر آب شده است و نظام همچنان با اقتدار است.


حجت الاسلام خاضع گفت: این روزها شاهد هجمه دشمن به انقلاب اسلامی هستیم که یک جنگ تمام عیار غیر نظامی است و تهاجم فرهنگی را پیش گرفته اند و می خواهند انقلاب اسلامی را ناکارآمد نشان دهند.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در ادامه گفت: در مواقعی که نیاز باشد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با فراخوان برای جلوگیری از توطئه دشمن وارد می شود در طول این سالها تلاش کردیم فراجناحی عمل کنیم و برای ایجاد همبستگی بین تشکل های سیاسی تلاش کردیم که عامل وحدت نیز باشیم و به دور از التهابات سیاسی به دنبال ترویج انقلاب اسلامی هستیم و تلاش می کنیم از کم رنگ شدن آرمان های انقلاب جلوگیری کنیم.


وی ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات متولی برگزاری مراسمات رسمی انقلاب اسلامی است در طول یک سال گذشته برنامه های مختلفی در این استان توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد از جمله راهپیمایی های مختلف و مناسبت های مختلف بوده است که زحمات همه اعضای این ستاد است.


حجت الاسلام خاضع گفت: در سالجاری به مناسبت اهانت ترامپ به ملت ایران راهپیمایی برگزار کردیم، زمانی سفارت آمریکا به بیت المقدس منتقل شد و زمانی که اسرائیل قدس را پایتخت خود اعلام کرد نیز راهپیمایی هایی در استان برگزار شد.


وی ادامه داد: جشن پیروزی انقلاب اسلامی با شعار افتخار به گذشته امید به آینده و با همکاری شورای برگزاری ستاد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود سعی می کنیم دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم به ویژه به نسل جوان که انقلاب را ندیدند منتقل کنیم.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: در عین اقتداری که انقلاب اسلامی دارد اما مظلوم است.


حجت الاسلام خاضع در پایان گفت: سعی می کنیم انسجام و اتحاد را بین جناح های مختلف سیاسی برقرار کنیم کاش جناح های سیاسی اصلا نبودند اکنون که هستند می گوییم همان گونه که برای موفقیت حزب و جناح مان تلاش می کردیم، کار کرده بودیم اکنون وضعیت اینگونه نبود اگر همان گونه که برای نگه داشتن مقام خود این قدر تلاش می کنیم؛ برای انقلاب اسلامی تلاش می کردیم اکنون رضایت بیشتری وجود داشت.

 

در ادامه نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: انقلابی بر پایه توحید، ولایت الهی، هویت انسانی، عدالت اجتماعی که برای انسان ممکن بود تشکیل شد، امروز این انقلاب شکوهمند در جهان درخشش دارد .

 

آیت الله ملک حسینی بیان کرد: انقلابی بر پایه توحید، ولایت الهی، هویت انسانی، عدالت اجتماعی و هر عصبانی که برای انسان ممکن بود تشکیل شد، امروز این انقلاب شکوهمند در جهان درخشش دارد.


وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم گفت: این را بدانید که پیروزی از آن خدایی است که خدای حکمت و عزت است، انقلابی که مبتنی بر عزت و حکمت است، انقلاب ما در دوران سیاهی شکل گرفت، در دورانی که احساس می کردند اسلام رو به نابودی است اما با تدبیر یک انسان و همراهی انسان های دیگر این انقلاب شکل گرفت.


نماینده ولی فقیه در استان در ادامه گفت: مردم فعال و صاحب رأی شده اند، وقتی در عرصه بین المللی ایران توانست خودش را نشان دهد این همان انقلابی بود که توانست تحولی اقتصادی، اجتماعی و تحولی در عرصه بین الملل ایجاد کند و توانست و می تواند بر همه عرصه ها تاثیر بگذارد، ما باید این تحول را برای کسانی که گذشته را ندیده بودند توضیح می دادیم باید گذشته را توصیف می کردیم که جوان امروز بداند و هم امروز را توصیف می کردیم که جوان امروز مقایسه کند.

 

آیت الله ملک حسینی اظهار کرد: وقتی در توصیف دوران پهلوی موفق نبودیم یعنی نتوانستیم قدرت مقایسه به جوان امروز بدهیم که چه تحولی رخ داده و چه انقلابی شکل گرفته است، امسال چهلمین سالگرد انقلاب را برگزار می کنیم، دفاع از انقلاب اسلامی باید پیوسته صورت می‌گرفت در گذشته شد اما بیان نشد، انجام دادیم اما توصیف نکردیم، تحول ها رخ داد اما تحول ها را نشان ندادیم.


وی ادامه داد: با شعار افتخار به گذشته امید به آینده چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رابا برنامه های مختلف برگزار می کنیم، نباید خلاف واقع بگوئیم باید زبان مخاطب را شناخت، امروز با چه زبانی می شود به کسانی که انقلاب و جنگ را ندیدند، آن را توصیف کرد، هر سی سال زبان تغییر می کند و کلمه ها با مفاهیم نو نمود پیدا می کنند، زبانی نیاز داریم که انقلابمان را توصیف کنیم.

 

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: گویا از دفاع کردن خوف داریم نقد باید کرد، انقلاب نقد ناپذیر است اما انقلابیون و حرکت ها و مسیری که طی کردیم قابل نقد است، همه ما مدعی شدیم گاهی اوقات باید در موقعیتی باشد که از ما انتقاد شود نه اینکه خودمان انتقاد کنیم.


آیت الله ملک حسینی ادامه داد: کسانی که سال ها مدیریت های اقتصادی داشتند و خودشان باز انتقاد می کنند، هر بخش از انقلاب اسلامی قابل دفاع است به دلیل اینکه سیاست های کلان توسط دو فرد بزرگ تعیین شده است.


وی با بیان این که چرا برای دفاع از انقلاب حیا و خجالت به خرج دهیم، بیان کرد: کسانی باید خجالت بکشند که گاه چهره انقلاب را برای نسل جوان بد نشان دادند، کسانی خجالت بکشند که با وعده های بزرگ آمدند اما طبق وعده ها جلو نرفتند.

 

آیت الله ملک حسینی ادامه داد: عنصر مورد نیاز این است که به جرأت و جسارت تمام عیار از آرمان های انقلاب که بتوانیم  وجود انقلاب را در نمودی زیبا نشان دهیم.


نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: این روزها مکرر می گویم اتفاق زشت و بدی در ماه های اخیر رخ داد، این را باید در ضمن توصیف انقلاب خیلی متمرکز شویم، مسیر هدایت و مسیر دین مستقیم است اما هموار نیست، سختی دارد نمی شود مفت ادعای دین کرد و اوضاع بر وفق مراد باشد.


آیت الله ملک حسینی در پایان گفت: وقتی تحریم ها را توصیف می کنند مثل اینکه باور کردیم دشمن قدرت دارد، خیر؛ دشمنی اش را باور کنیم اما قدرتش را باور نکنیم قدرت متعلق به جبهه اسلام است جبهه کفر و فسق قدرت ندارد، انقلاب اسلامی پیروزی خود را تا نهایت حفظ می کند.انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.