گروه: اخبار استان خبر: 109801 / تاریخ انتشار : 1397/5/18 ساعت : 20:30
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در نشست تجلیل از خبرنگاران عنوان کرد:

خبرنگار ان چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند/ دیواری کوتاه تر از دیوار خبرنگار در جامعه وجود ندارد+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در نشست تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با اشاره به وضعیت کنونی جامعه، خبرنگاران را عامل مهمی در ثبات امنیت جامعه دانست و این قشر از جامعه را زبان گویا و چشم بینای جامعه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در نشست تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با اشاره به وضعیت کنونی جامعه، خبرنگاران را عامل مهمی در ثبات امنیت جامعه دانست.

سرگرد پاسدار باقر پسنده با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی در افغانستان، این قشر از جامعه را زبان گویا و چشم بینای جامعه عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در حلقه ای از نا امنی های منطقه خاورمیانه از شمال تا جنوب و شرق تا غرب محصور شده است و در این بین به برکت خون شهدا و وجود ولایت به جزیره ای امن در منطقه تبدیل شده است.

سرگرد پسنده تصریح کرد:استکبار جهانی برای ضربه زدن به نظام اسلامی و نا امن کردن این جزیره امن از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و در این بین نقش رسانه ها در شرایط کنونی بی بدیل است.

وی با تاکید بر نگاه فراجناحی سپاه پاسداران در جامعه، گفت: خبرنگارانی که امروز در خدمت آنها هستیم کسانی هستند که در طول سال برنامه های سپاه و بسیج را پوشش دادند که به طور ویژه از خبرنگاران صدا و سیما در شهرستان تقدیر می کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی افزود: در نشست های بعدی تمامی خبرنگاران شهرستان را دعوت می کنیم و از ظرفیت آنها برای تحقق آرمان های انقلاب و نظام اسلامی استفاده می کنیم ودر برنامه های متنوع بسیج و سپاه در طول سال تجلیل در خور شانی از همه این عزیزان خواهیم داشت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این نشست با تبریک روز خبرنگار، گفت: به تعبیری می توان گفت که دیواری کوتاه تر از دیوار خبرنگار در جامعه وجود ندارد ؛این قشر زحمتکش در سخت ترین شرایط و با کمترین حقوق و منت کار می کنند و با کوچک ترین انتقادها مورد هجمه مسئولان قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛در پایان این مراسم که در دفتر فرماندهی سپاه پاسداران بهمئی در شهر لیکک برگزار شده بود از خبرنگاران حاضر در نشست از سوی ناحیه مقاومت بسیج بهمئی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تجلیل شد.

تصاویر بیشتر:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.