گروه: اخبار استان خبر: 109795 / تاریخ انتشار : 1397/5/17 ساعت : 23:13
همدلی و همزبانی مسئولان لنده ای با مردم:

نشست صمیمی بخشدار موگرمون و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با مردم روستای آبرزگه+تصاویر

امروز جامعه نیازمند وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان است که در اقدامی شایسته بخشدار موگرمون و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با حضور در جمع مردم روستای آبرزگه بخش موگرمون مشکلات آنان بررسی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، احسان و خدمت به همنوعان، ویژه گروه مخصوصی نیست؛ هر کس باشد مسلمان یا غیر مسلمان، همه باید از خدمات بهره مند گردند. از پیامبراکرم صلی الله علیه و آله سؤال شد: چه کسی نزد خداوند محبوب تر است؟ پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند: «آن که نفعش به انسان ها بیش تر برسد.»در همین راستا در اقدامی شایسته توسط بخشدار موگرمون و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و به منظور بررسی مشکلات مردم روستای آبرزگه از توابع بخش موگرمون نشستی با مردم در مسجد این روستا برگزارشد.

 

 

در این نشست ابتدا موسی محتشم با تشریح بخش های از مشکلات روستاها بخش موگرمون و تلاش های صورت گرفته گفت: خدمات صورت گرفته در روستاها خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به هیچ وجه ممکن با قبل از انقلاب قابل مقایسه نبوده و نیست.

 

وی گفت: به برکت انقلاب اسلامی است که امروز مردم از خدمات خوبی برخوردار هستند هر چند عمق محرومیت ها بالا بوده است ولی اقدامات ارزشمندی در این چهل سال صورت گرفته است.

 

بخشدار موگرمون تصریح کرد: همدلی و همزبانی مسئولان و مردم  در مسائل مختلف می تواند راهکاری ارزشمند در جهت رفع موانع سد راه باشد.

 

وی اظهارکرد: سپاه همواره در کنار مسئولان در حال خدمت رسانی است و ما نیز باید در جهت پیشرفت و عمران و توسعه روستاها با محرومیت زدایی در کنار سپاه پاسداران تلاش کنیم.

 

 

سرگرد اسفندیار مختاری با اشاره به فلسفه وجودی سپاه پاسداران گفت: امروز اگر نگاهی کوتاه به عملکرد سپاه بیاندازیم به خوبی خواهیم دید که فلسفه وجودی سپاه پاسداران خدمت به مردم است.

 

وی افزود: در عرصه های امنیتی، نظامی، فرهنگی، عمرانی و سایر مسائل سپاه پاسداران در کنار مسئولان در حال خدمت به مردم است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: قرارگاه های محرومیت زدایی و بسیج سازندگی سپاه پاسداران امروز در حال اجرای طرح های مهمی در سطح کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد است.

 

وی تاکیدکرد: خدمت بی منت به مردم و رفع مشکلات مردم به خصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یکی از خدمات ارزشمند سپاه در کنار مسئولان است.

 

مختاری اظهارکرد: بررسی مشکلات مردم در این برهه زمانی نیازمند وحدت و همکاری مضاعف مسئولان با حضور در بطن مردم و شنیدن درد دل و مشکلات آنان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: احیه مقاومت بسیج لنده آمادگی خود را جهت همکاری با مسئولان جهت پیگیری و رفع مشکلات مردم در روستاها و دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده اعلام می دارد و امیدواریم مسئولان نیز با روحیه جهادی و انقلابی خود به میدان بیایند.

 

در این دیدار نیز تعدادی از مردم روستای آبرزگه در خصوص مسائل و مشکلات روستا مباحثی را مطرح کردند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.