گروه: اخبار استان خبر: 109781 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 ساعت : 20:37
در ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بمئی مطرح شد:

معرفی متخلفین بازار به تعزیرات حکومتی/ورود ستاد امر به معروف شهرستان به قضیه قهوه خانه های غیر مجازدر بهمئی+تصاویر

نشست شورای امر به معروف شهرستان بهمئی با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و سایر اعضای ستاد در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛نشست شورای امر به معروف شهرستان بهمئی با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و سایر اعضای ستاد در شهر لیکک برگزار شد.

در این نشست که در منزل امام جمعه شهرستان برگزار شد، بر چینش وآرایش نیروهای ستاد متناسب با وضعیت روز تاکید شد.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی در این نشست بعد از ارائه گزارش اعضا به اقدامات انجام شده در کنترل بازار با همکاری ادارات مربوطه در نابسامانی های اخیر پرداخت.  وسخنان فرمانده سپاه شهرستان ،جمع بندی مطالب ودستوراقدامات ماه های آینده بیان گردید.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی با استناد به این حدیث امام علی (ع) که فرمود" همه اعمال خوب وجهاد در راه خدا ،نزد امربه معروف ونهی ازمنکر مانند قطره ای در مقابل اقیانوس می باشد" ،گفت:از اقدامات اثر گزار اعضا ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تشکر و قدر دانی می شود.

 

وی با بیان راهکارهای برون رفت ازمشکلات کنونی، اقدامات اعضای ستاد درتوزیع گوشت و برنج دولتی در سطح شهرستان تقدیر کرد و این حرکت را از عوامل موثر در تعادل بازار بهمئی عنوان کرد.

حجت الاسلام افروغی تصریح کرد: با تلاش اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، افراد متخلف و سودجو در بازار بهمئی شناسایی شده و  با همکاری ادارات صنعت ،معدن وتجارت، امور صنفی و تعزیرات حکومتی شهرستان احکام مناسب برای آنان صادر شد.

 پناهی افزود:اقدامات خوبی در خصوص جمع آوری و پلمپ قهوه خانه های بدون مجوز و قلیان فروشی های سطح شهر صورت گرفت.

وی گفت: چینش وآرایش نیروهای ستاد متناسب با وضعیت روزمورد تأکید می باشد.

پناهی با تأکید بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت ستاد اقامه نماز جمعه بادعوت ازمسئولین ادارات و نهادها برای پاسخ گویی به مردم به عنوان سخنران قبل از خطبه ها، گفت: با این کار بر شکوه نماز جمعه شهرستان افزوده می شود.

 دراین جلسه نکات لازم برای اقدامات عملی تحرک بخشیدن به اداراتی که وضعیت خدمات رسانی و پاسخگویی مناسبی ندارند و شبه تعطیل می باشند، بیان شد.

انتهای پیام/

سید علمدار تقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.