گروه: اخبار استان خبر: 109770 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 ساعت : 09:15
فرماندار چرام:

۵۰۰ خانوار از روستا های شهرستان چرام از سیستم آبیاری کشاورزی بهره مند می شوند

فتاحی اصل: با اجرای طرح آب کشاورزی حدود ۵۰۰ خانوار از مردم این روستاها به نعمت آب کشاورزی می رسند که این طرح می تواند کمک خوبی به مردم باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام فرماندار چرام در جلسه ای که با حضور  معاون عمرانی استاندار، مدیرعامل آب منطقه ای استان و مشاور معاون عمرانی استاندار در سالن معاونت عمرانی استانداری برگزار شد،گفت:موضوع حل مشکل انتقال آب رودخانه تغار به زمین های کشاورزی روستاهای دمدره و القچین و زمین های اطراف موضوع مهمی برای کشاورزی منطقه است که انتطار می رود مسئولین مربوطه همکاری لازم را انجام دهند.

 

هادی فتاحی اصل بیان کرد: با اجرای این طرح ۷۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی این منطقه به سیستم آبیاری مجهز می شوند که با اجرای این طرح حدود ۵۰۰ خانوار از مردم این روستاها به نعمت آب کشاورزی می رسند که این طرح می تواند کمک خوبی به مردم باشد.

 

وی افزود:با اجرای این طرح پمپاژها و چاه های غیرمجاز مربوطه پلمپ می شوند و از هدر رفت غیر مجاز آب جلوگیری می شود و از آب های سطحی استفاده بهتری می شود.

 

فرماندار چرام همچنین به بحث مجوز این طرح اشاره کرد و گفت:از مدیرعامل آب منطقه ای استان خواهان صدور هر چه زودتر مجوز این طرح هستیم.

 

وی در پایان از معاون عمرانی استاندار برای بحث تامین اعتبار این طرح درخواست همکاری کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.