گروه: اخبار استان خبر: 109768 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 ساعت : 08:04
بسته خبری؛

دکمه فیلتر استانداری را فعال نکنید/پشت پرده عزل شهردار گچساران/ماجرای پر رمز و راز زندگی بازیگر معروف کهگیلویه و بویراحمدی/خبرنگار یا میرزا بنویس مسئولین!

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

#قلم_گزینشی

فیلم جالبی از واکنش مردم کهگیلویه و بویراحمد به انتخاب گزینشی خبرنگاران در نشست های خبری استانداری/دکمه فیلتر استانداری را فعال نکنید!

در این فیلم که بازخورد زیادی در فضای مجازی استان داشته است جوانان زیادی از رییس جمهور و استاندار خواستند که مرهم دردهای خبرنگاران باشند نه به خاطر هر نقدی برخورد نظامی پیشه بگیرند و خبرنگاران را از حضور در هر جلسه ای مانع شوند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

*********************************

ماجرای پر رمز و راز زندگی بازیگر معروف کهگیلویه و بویراحمدی/حسین پناهی: من می‌خواهم به کودکی برگردم

حسین پناهی شاعر، نویسنده، کارگردان و بازیگر کهگیلویه و بویراحمدی که به دلیل سادگی که داشت یکی از محبوب ترین بازیگران ایران بود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

*********************************

درگفتگو با یک عضو شورای شهرمطرح شد؛

پشت پرده عزل شهردار گچساران/ ظفری نمی تواند شهرداربماند/برخی بدنبال تشویش اذهان عمومی هستند!

یک عضو شورای شهر گفت: برخی افراد که بدنبال تشویش اذهان عمومی دراین خصوص هستند باید گفت که عملا عَلم مقابله با قانون را برافراشته اندکه دراین خصوص اشخاص برای اعضای شورا ملاک نیستند بلکه فصل الخطاب قانون است و درروند اجرای قانون هم نمی شود برای یک شهروندی که عنصر معلوم الحال است قانون را اجرا نکرد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

*********************************

خبر ویژه:

واکنش تند ائمه جمعه استان به خبر ورود گزینشی خبرنگاران به جلسات استانی/دعوت گزینشی برای پوشاندن ضعف ها/خبرنگار یا میرزا بنویس مسئولین!

دعوت گزینشی خبرنگاران نتیجه تراوشات ذهنی مسئولان در نامحرمانه دانستن مردم در معاهدات و پیمان نامه ها و تفاهم نامه هایی همچون FATF، برجام، سند ۲۰۳۰ و نظیر اینها می باشد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

*********************************

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.