گروه: اخبار استان خبر: 109740 / تاریخ انتشار : 1397/5/16 ساعت : 00:13
#قلم_گزینشی

فیلم جالبی از واکنش مردم کهگیلویه و بویراحمد به انتخاب گزینشی خبرنگاران در نشست های خبری استانداری/دکمه فیلتر استانداری را فعال نکنید!

در این فیلم که بازخورد زیادی در فضای مجازی استان داشته است جوانان زیادی از رییس جمهور و استاندار خواستند که مرهم دردهای خبرنگاران باشند نه به خاطر هر نقدی برخورد نظامی پیشه بگیرند و خبرنگاران را از حضور در هر جلسه ای مانع شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، تنها چند روز دیگر تا روز خبرنگار باقی مانده است و بیشتر ادارت و سازمان ها در تدارک مراسم تجلیل از خبرنگاران هستند اما در این میان تعدای از خبرنگاران استان نسبت به انتخاب گزینشی خبرنگاران برای حضور در جلسات مهم استان از جمله استانداری گلایه داشتند و با صدور بیانیه ای نارضایتی خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.

 

در بخشی از این بیانیه آمده است:

گاهی برخوردهای خارج از شأنی توسط مدیران با خبرنگاران یاسوجی انجام می شود که نه در شان یک مدیر و نه در شان یک خبرنگار است مسئولی که  پاسخگوی رسانه نباشد در حقیقت پاسخگوی مردم نبوده مدیری  که به رسانه بی احترامی کند در حقیقت مردم را نادیده گرفته است ممکن است برخی از خبرنگاران یاسوجی روز 17 مرداد را در مراسم روز خبرنگار در اعتراض به تبعیض مسئولان شرکت نکنند.

تا زمانی که شخص استاندار به موضوع ورود نکنند و با مسئله به طور واقعی و مسلم برخورد جدی نکنند هرگز حاضر نیستیم در هیچ کدام از جلسات استانداری حضور پیدا کنیم. بی شک مردم فهیم استان خوب می دانند که بیش از این کاسه صبرمان جای ندارد و تا کنون عشق به آنها مانع از انتشار این بیانیه شده است.

 

متن کامل بیانیه را میتوانید از اینجا بخوانید

پس از انتشار این خبر و بازخورد گسترده ای که در سطح استان داشت، فعالان فضای مجازی نیز به این موضوع واکنش نشان دادند و با انتشار پست هایی در اینستاگرام و توئیتر با هشتگ #قلم_گزینشی به این موضوع واکنش نشان دادند و خواستار پیگیری موضوع از طرف استاندار کهگیلویه و بویراحمد شدند.

 

در این بین با خبر شدیم برخی فعالان فضای مجازی و مردم استان نیز با انتشار کلیپ هایی از خود در فضای مجازی به موج بزرگ کمپین همه گیر استانی #قلم_گزینشی پیوستند.

 

در فیلمی که در زیر آمده است و بازخورد زیادی در فضای مجازی استان داشته است جوانان زیادی از رییس جمهور و استاندار خواستند که مرهم دردهای خبرنگاران باشند نه به خاطر هر نقدی برخورد نظامی پیشه بگیرند و خبرنگاران را از حضور در هر جلسه ای مانع شوند.

 

در بخشهایی از متون فضای مجازی آمده است: برخورد های قرن 19 الان در کهگیلویه و بویراحمد مناسب نیست، ما در قرن ارتباطات هستیم و مردم دوست دارند با گرایشات مختلف اخبار به گوش آنها رسانده شود!

 

جهت دانلود این فیلم می توانید روی گزینه دانلود کلیک کنید:

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.