گروه: اخبار استان خبر: 109728 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 ساعت : 17:53
به منظور هماهنگی بیشتر صورت گرفت:

برگزاری اولین جلسه موکب اربعین شهرستان لنده/از تمام ظرفیت ها برای برپایی موکب اربعین استفاده خواهیم کرد+تصاویر

اولین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری اربعین حسینی در شهرستان لنده با حضور مسئولان این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، اولین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری اربعین حسینی شهرستان لنده، با حضور امام جمعه، فرماندار فرماندهی و مسئول دفتر نظارت ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لنده در محل ناحیه مقاومت لنده برگزارشد.

 

 

در ای جلسه ابتدا سید محمد طلا میری مسئول ستاد عتبات و عالیات شهرستان لنده با ارائه گزارشی از وضعیت این ستاد و فعالیت های صورت گرفته در موکب اربعینی شهرستان لنده در محرم سال گذشته به تشریح عملکرد این موکب در مرز شلمچه پرداخت.

 

وی از همکاری و همراهی همه ادارات و نهادها در اجرای شایسته پذیرایی از زائرین امام حسین(ع) قدردانی کرد و گفت: امیدواریم امسال نیز شاهد تدام این همکاری و همراهی باشیم.

 

 

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده گفت: هر آنچه امروز داریم و به آن افتخار می کنیم از برکت خط سرخ نهضت عاشورا و فرهنگ انتظار است.

 

وی افزود: همه باید در برگزاری هرچه بهتر موکب اربعینی شهرستان لنده در مرز شلمچه همکاری کنیم که نیازمند روحیه و همت جهادی همه مردم و مسئولان هستیم.

 

 

 دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده نیز با قدردانی از زحمات مسئول عتبات عالیات شهرستان لنده گفت:برپایی موکب شهرستان لنده در مرزشلمچه یک حرکت ارزشمند در جهت ترویج فرهنگ حسینی و معرفی شهرستان لنده بود که واقعاً تاثیر زیادی در شناساندن این شهرستان به سراسر شهروندان ایرانی و غیر ایرانی داشته است.

 

وی افزود: حضور فعال و داوطلبانه بسیجیان و مردم شهرستان لنده در موکب شهرستان لنده و ارائه خدمت به زائرین امام حسین(ع) یک توفیق ارزشمند بود که امیدواریم امسال نیز همه به خصوص مردم و ادارات بتوانند به بهترین سک ممکن در پایی این موکب سهیم باشیم.

 

 

سرگرد اسفندیار مختاری نیز در پایان به نقش حماسه اربعین در خنثی سازی توطئه های دشمنان اشاره کرد و گفت: آنچه امروز شاهد آن هستیم ادامه نهضت عاشورا در قالب حماسه عظیم و میلیونی اربعین است.

 

وی افزود: اگر خدمت در موکب ها به زائرین امام حسین(ع) می شود در جهت تعالی و پیشرفت این فرهنگ است که همه باید برای پیشرفت و تعالی روز افزون آن تلاش کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: همه ما با همه توان در برپایی این موکب باید مشارکت داشته باشیم و بتوانیم آنگونه که شایسته است به زائرین امام حسین(ع) خدمت کنیم.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.