گروه: اخبار استان خبر: 109727 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 ساعت : 17:48
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده:

مهمترین چالش فضای مجازی به مخاطره افتادن بنیان تحکیم خانواده هاست/برخی ها نمی خواهد درد مردم را بشنوند!

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: یکی از ابرچالش های که امروز با آن مواجه هستیم بحث به مخاطره افتادن بنیان تحکیم خانواده در فضای مجازی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده با اشاره به محاسن و معایب فضای مجازی گفت: امروز فضای مجازی چنان حقیقت زندگی ما را به خود معطوف کرده است که برخی ها در این فضا در حال تنفس و زندگی کردن هستند.

 

وی افزود: چالش فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین چالش های فراروی زوجین و خانواده ها است که باید از آن مراقبت و محافظت کرد.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تصریح کرد: فرهنگ سازی و تسلط به این فضا نیازمند آموزش و فرهنگ سازی است.

 

وی در خصوص حوادث اخیر کشور تاکیدکرد: برخی جاها خیلی بنا نیست حرف و درد دل مردم در خصوص وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم شنیده شود.

 

محمودی اصل اظهارکرد: تاثیرات منفی حوزه فضای مجازی بر زندگی زناشویی باعث شده است خیلی از خانواده ها گرفتار این بحران شوند.

 

وی تاکیدکرد: فاصله و خلا های عاطفی و فضاهای نامناسب موجود در فضای مجازی می تواند فضای خیانت به همسران را در بر داشته باشد.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت: تلاش های خوبی در حوزه آموزش خانواده توسط ادارات مختلف صورت گرفته است که بخش زیادی از آن رضایت بخش بوده است ولی تلاش ها باید ادامه دار باشند.

 

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.