گروه: اخبار استان خبر: 109721 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 ساعت : 17:45
در اولین جشنواره مالک اشتر دنا مطرح شد:

کسانی که انقلابی گری را رها کردند لطفا از مناصب انقلابی بیرون بروند/شاخ آمریکایی ها در کشورهای منطقه شکسته شد+تصاویر

سردار بوعلی: ما مراحل سخت را کنار می گذاریم، مگر اینکه به وعده الهی شک داشته باشیم ، مردم با بصیرت هستند و ضد انقلاب فکر می کرد با وارد آوردن شوک اقتصادی باعث از بین رفتن نظام خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز اولین جشنواره مالک اشتر تجلیل از برترینهای بسیج شهرستان دنا با حضور فرمانده سپاه فتح استان و جمعی از بسیجیان شهرستان دنا در سالن شهید نجفی شهر سی سخت برگزار شد‌.


فرمانده سپاه ناحیه دنا در این آیین ضمن خوشامدگویی به حاضرین گفت: این همایش به منظور تجلیل از بسیجیان برتر و نمونه شهرستان دنا برگزار شده است.


سرهنگ ستوده روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت و افزود: خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند و باید با بصیرت بالا به رسالت خود ادامه دهند.وی ادامه داد: گزارش عملکرد بسیج یعنی در مدت یک ساعت 8میلیون نفر برای حضور در سوریه اعلام آمادگی می کنند.


سرهنگ ستوده بیان کرد: در سال جاری با حضور معتمدین شهر سی سخت جلسات مختلف برگزار شد و در یکی از سالن های ورزشی در پاتاوه 20 ورزشکار ملی را تربیت کردیم، در بحث ساخت پروژه های محرومیت زدایی نیز برنامه های ویژه ای انجام شد.


وی اظهار کرد: حوزه های مقاومت ما محل حل مشکلات مردم است و کسی به آنجا مراجعه نکرده‌است که ناراضی باشد.فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا ادامه داد: جوان ترین نماز جمعه کشور در پاتاوه برگزار می شود که با حضور امام جمعه انقلابی آن باعث  افتخار برای استان شده است.


سرهنگ ستوده در ادامه افزود: کسانی که از انقلابی گری و انقلابی بودن بیرون آمده اند، لطفا از منصب های انقلابی بیرون آیند.


در ادامه امام جمعه شهر سی سخت به لزوم بصیرت افزایی در زمان کنونی اشاره کرد و گفت: اعتماد به آمریکا اعتماد به شیطان است و تجربه تلخ برجام نمونه اشکار آن است.


حجت الاسلام مصباح نژاد افزود: مدیران انقلابی و جهادی میتوانند باعث رونق و پیشرفت ایران شوند چرا که ایران 16درصدمنابع جهان و یک درصد جمعیت جهان را دراختیار دارد.


مصباح نژاد با بیان اینکه مدیران باید بسیجی وار به میدان آیند گفت: دیپلماسی ضعیف خارجی باعث شده است تا از بازار های اقتصادی کشور های اطراف دور بمانیم.


فرمانده سپاه فتح استان نیز در این همایش گفت: این همایش به نام مالک اشتر انتخاب شده است که به مصداق آن باید همانند مالک اشتر در خدمت اسلام و انقلاب باشیم.


سردار بوعلی با بیان اینکه حضور در بین مردم از ویژگی های بسیج است گفت: پرهیز از غرور و خود پسندی، مردم مداری و حق گرایی از بارزترین ویژگی های بسیجیان است.


فرمانده سپاه فتح استان افزود: بسیجیان باید ضرورت رازداری و استفاده از قدرت مشورت در‌کارها و اصول روابط اجتماعی را در نظر بگیرند.


وی با اشاره به شرایط کنونی گفت : هرچقدر در شرایط سخت قرار بگیرم چون انقلاب برحق است، از شرایط  سخت بیرون خواهیم آمد.

 سردار بوعلی گفت: شاخ آمریکایی ها در کشورهای منطقه شکسته شد و این شرایطی که در منطقه بوجود آمده است نتیجه عصبانیت آنهاست‌ چرا که اقتدار آنها شکسته شد.


وی افزود: نیروهایی انقلابی ایران که در کشور های مسلمان همسایه حماسه آفریدند، قطعا در کشور خود می توانند باعث پیشرفت شوند و استفاده از آنها در مناصب موجب تغییر وضع کنونی می شود.


سردار بوعلی در ادامه گفت: ما این مراحل سخت را کنار می گذاریم، مگر اینکه به وعده الهی شک داشته باشیم ، مردم با بصیرت هستند و ضد انقلاب فکر می کرد با  وارد آوردن شوک اقتصادی باعث از بین رفتن نظام خواهد شد.


وی افزود: ما حاضریم به دولت کمک کنیم هرچند در زمینه های مختلف این کار را کردیم چون کشور و نظام را دوست داریم.


سردار بوعلی گفت: مردم از شرایط اقتصادی ناراضی هستند ولی اینگونه نیست که خواهان یک انسان فاسد و بیگانه باشند.


گفتنی است در پایان این همایش توسط فرمانده سپاه فتح استان از خبرنگاران شهرستان دنا و برترین های بسیج در شهرستان دنا و همچنین امام جمعه سیسخت، تجلیل به عمل آمد.

 

 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.