گروه: اخبار استان خبر: 109707 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 ساعت : 07:19
وقتی تنها بهانه خدمت برای مردم باشد؛

تسکین درد عشایر محرومترین نقطه استان با تفکر انقلابی و جهادی+تصاویر

شاید باروش سخت باشد در حالی مردم از درد اقتصاد به خود می لرزند عده ای فارغ از هیاهوی گرانی دلار و ارز به فکر تسکین درد عشایری هستند که حقیقتاً از ذخایر حقیقی انقلابند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، عده ای برای خدمت بی منت به مردم بهانه های واهی می تراشند و فعالیت روزانه خود را معطوف به بالا و پائین شدن ارزش دلار و یا گرانی اجناس می کنند ولی در این نیز هستند کسانی که فارغ از این همه هیاهو و گرانی و سرگردانی بازار تنها دغدشان تسکین درد و آلام مردم جامعه است.

 

 

سفیدجامگان سلامت شهرستان لنده این بار نیز به بهانه خدمت به مردم عازم منطقه عشایری کوه سیاه در بخش موگرمون از توابع شهرستان لنده شده اند تا ضمن تنظیم فشار خون زندگی این عشایر در زمینه های بهداشتی و درمانی خام خوبی برای عشایر باشند چرا که این مجموعه خوب می داند که عشایر ذخائر انقلاب هستند.

 

امراله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در همین رابطه اظهارکرد: تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت لنده به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به منطقه عشایری کوه سیاه عزیمت نمودند که خدمات خوبی نیز ارائه شده است.

 

 

وی افزود: در راستای طرح تحول سلامت و خدمت رسانی به مناطق محروم و عشایری تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت لنده متشکل از پزشک، ماما، بهداشت، دارویار به منطقه کوه سیاه اعزام و به ویزیت رایگان بیماران پرداختند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: تیم سلامت در این ماموریت بیماران فشارخون بالا، دیابتی و زنان باردار را ویزیت و بررسی و آموزش های لازم در زمینه های مختلف بهداشتی به عشایر ارائه دادند.

 

 

خانی با بیان اینکه  خدمت رسانی به مردم حتی در دور دست ترین نقاط از وظایف کارکنان بهداشت و درمان است، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 257 ماموریت در قالب طرح دهگردشی توسط تیم سلامت  از روستاهای اصلی و اقماری این شهرستان انجام شد.

 

گفتنی است منطقه عشایری کوه سیاه از توابع بخش مرکزی در شهرستان لنده است که در  فاصله 45 کیلومتری شهر لنده قرار دارد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.