گروه: اخبار استان خبر: 109703 / تاریخ انتشار : 1397/5/14 ساعت : 17:59

اعتراض جمعی از خانواده شهدا و جانبازان بهمئی نسبت به تغییر رئیس اداره بنیاد شهید این شهرستان/خواسته معترضین: فرماندار بهمئی نباید بنیاد شهید را سیاسی کند

عده ای از خانواده شهدا و جانبازان بهمئی بعد از تصمیم فرماندار این شهرستان مبنی بر تغییر رئیس اداره بنیاد این شهرستان به نشانه اعتراض به فرمانداری رفته و خواهان انتخاب مدیر انقلابی و در شأن این نهاد شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ عده ای از خانواده شهدا و جانبازان بهمئی ظهر دیروز در تجمعی اعتراض آمیز خواهان تغییر در تصمیم فرمانداری برای دادن سکان بنیاد شهید این شهرستان شدند.

 

به گزارش خبرنگار ما در بهمئی این اتفاق بعد از تصمیم فرماندار این شهرستان مبنی بر تغییر رئیس فعلی اداره بنیاد شهید بهمئی با فردی دیگر بود که معترضین این تغییر را کاملا سیاسی می دانند.

 

یکی از جانبازان دفاع مقدس که با کپسول اکسیژن در فرمانداری حاضر شد، انتخاب فرماندار بهمئی را کاملا سیاسی عنوان کرد و خطاب به فرماندار گفت:ابتدا باید عنوان کنیم که رئیس کنونی اداره بنیاد شهید شهرستان بهمئی فردی مومن، انقلابی و از نظر مدیرتی هم در سالهای اخیر به عنوان مدیر نمونه استانی در جمع مدیران نمونه کشوری حاضر و تجلیل شد.

 

قهرمان احمدی خطاب به سنایی افزود:ما به طور کلی با تغییر مخالف نیستیم اما انتظار داریم کسی را انتخاب کنی که منجر به سیاسی کاری در نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نشود.

 

وی گفت: این انتخاب کاملا سیاسی است ؛اگر اینطور نیست چرا گزنیه های واجد شرایط دیگری که در این اداره وجود دارد، انتخاب نمی کنید.

 

سنایی، فرماندار بهمئی با تاکید بر اینکه بنده تمام تلاش خود را برای انتخاب یک مدیر بومی برای اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران دارم و برای انتخاب گزینه غیربومی هم مقاومت زیادی داشتم، گفت: به نظر بنده این انتخاب سیاسی نیست.

 

به گزارش خبرنگار صبح زاگرس این تجمع و نشست حدود یکساعته خانواده شهدا و ایثارگران بهمئی با فرماندار شهرستان نتیجه ای نداشت و معترضین سرانجام بدون اقناع از این تصمیم فرماندار، فرمانداری بهمئی را ترک کرند.

 

گفتنی است فرماندار بهمئی بعد از فشار زیاد مبنی بر کنار گذاشتن حجت الله فروزی، رئیس بنیاد شهید بهمئی که فردی متعهد، انقلابی و مردم دار است، تصمیم دارد ع.ب را به عنوان مدیر جدید این اداره به مسئولان استانی معرفی کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.