گروه: اخبار استان خبر: 109701 / تاریخ انتشار : 1397/5/13 ساعت : 21:25

معمای 33 ثانیه ای در سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

بعد از بیان چند دلیل برای سقوط هواپیمای تهران یاسوج اکنون 33 ثانیه آخرین لحظه را مطرح کرده اند این نشان می دهد هنوز اطلاعات سربه مهر دیگری شاید باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،به نقل از ایل بانو،  سقوط هواپیمای تهران یاسوج بعد از گذشت بیش از پنج ماه هنوز مشخص نشده است و هر روز اطلاعاتی جدید بر روی سایت ها و خبرگزاری ها منتشر می شود گاهی شرکت اسمان مقصر شناخته می شود و گاهی خلبان و گاهی سایر تخلفات را پیش می کشند و دلیل سقوط می نامند اما در اعلام نهایی دلیل سقوط هنوز اختلاف مظر وجود دارد.

 هواپیما که سقوط کرد و همه سرنشینشان هواپیما جانشان را از دست دادند چشم همه مردم به جعبه سیاه هواپیما بود برای مردم ایران و به ویژه مردم کهگیلویه و بویراحمد مهم است که بدانند دلیل سقوط هواپیمای ای تی آر 74 آسمان چه بوده است چرا که این سقوط 65 نخبه را از بین برد چرا که این سقوط چندین خانواده را نابود کرد.

 مردم کهگیلویه و بویراحمد منتظرند که ببینند چرا هواپیمایی با 65 سرنشین سقوط می کند اینکه یک بار خلبان را مقصر معرفی می کنند یک بار می گویند بال هواپیما یخ زده یک بار می گویند خلبان سکته کرده جوابگوی این مردم نیست مردم این استان و این کشور به دنبال حقیقت هستند خانواده های 65 سرنشین این هواپیما تکه تکه شده فرزندانشان را تحویل گرفتند.

آنها بدن سالم بچه هایشان را ندیدند آن کودک 5 ساله تا آن مرد 50 ساله همه در این سقوط تکه تکه شدند اکنون مردم به دنبال دلیل سقوط هستند کهگیلویه و بویراحمد از این حادثه دلی پر از غصه دارد آنها نخبه های استانشان را در کوه و زیر خروارها برف پیدا کردند  این مردم به دنبال دلیل سقوط هستند با  دلایل مختلف سرگرم نمی شوند بلکه مطالبه گر تر می شوند.

امروز حرف جدیدی را برای سقوط هواپیمای تهران یاسوج بیان کردندو آن معمای 33 ثانیه ای آخرین لحظه سقوط هواپیمای تهران یاسوج است تا کنون در خصوص این 33 ثانیه حرفی گفته نشده بود و این نشان می دهد هنوز هم اطلاعات دیگری هستند که گفته نشده است و به کاوای بیشتری نیاز دارند .

در جدید ترین اظهارات  بیان شده است که  اگر بال هواپیما یخ هم زده باشد باز هم خلبان آموزش دیده است که در چنین مواقعی باید چه کاری انجام دهد پس دلیل سقوط نمی تواند این باشد امروز گفته اند در 33 ثانیه اخر پرواز خلبان با وجود تذکرها و هشدارهای زیاد هیچ واکنش نشان نداده است و اصلا حرکت نکرده شاید خلبان در آن لحظه سکته کرده باشد.

خلبان مشکل قلبی داشته من که قلبم سالم است اگر ببینم  هواپیما در حال سقوط کردن است و هیچ کاری از دستم بر نمی آید قبل از سقوط سکته می کنم  کمک خلبان را برای چنین وقت هایی گذاشته اند خلبان واکنش نشان نداده کمک خلبان چی، چرا هیچ واکنشی نشان نداده از طرفی یعنی فقط 33 ثانیه آخر متوجه شدند در حال سقوط است.

آیا امکان نداد که از لحظه اختلال تا سقوط  حدااقل چند دقیقه طول کشیده باشد 33 ثانیه را نادیده بگیرم قبل از آن چه گذشته است قبل از آن بین خلبان و برج مراقبت چه گذشته است اعلام خطا اختلال یا هر چیز دیگری داده شده یا خیر مردم به دنبال این موضوع هستند که در آن لحظات در هواپیمای تهران یاسوج چه گذشته است.

آیا 65 سرنشین هواپیمای آسمان می دانستند هواپیما در حال سقوط است وقتی بر سر قبر یکی از جانباختگان رفتم شنیدم مادر یکی از آنها گفت عزیزدلم آن لحظات چه به تو گذشت؟! مردم می خواهند بدانند به  65 مسافر این هواپیما چه گذشته است خواسته زیادی نیست مسئولان به دنبال حل این معما باشند 33 ثانیه را حل کنند و یا قبل از 33 ثانیه  را تشریح کنند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.