گروه: اخبار استان خبر: 109690 / تاریخ انتشار : 1397/5/13 ساعت : 10:06
عدل هاشمی پور در سفر به ایتالیا مطرح کرد؛

آخرین وضعیت ساخت توربین نیروگاه ۷۵۰ مگاواتی دهدشت/نصب توربین 20 ماه دیگر انجام می شود

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ عنوان کرد: به دلیل وزن بسیار بالای توربین و با توجه به عدم ظرفیت پل خیرآباد، جهت حمل و استقرار آن می بایست از هم اکنون به فکر احداث جاده از خیرآباد به سمت محل نیروگاه باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام نماینده مردم کهگیلویه بزرگ ضمن بازدید و بررسی چگونگی ساخت مراحل ساخت توربین نیروگاه ۷۵۰ مگاواتی سیکل ترکیبی دهدشت در کشور ایتالیا بیان کرد:خوشبختانه این توربین با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته میشود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

عدل هاشمی پور بیان کرد: ساخت توربین هم اکنون در مرحله ۴۰ درصد است و در جلسه با آقای زامپینی، رئیس شرکت کارخانه سازنده ( آنسالدو ) ضمن تشکر و اعلام رضایت بر روند ساخت، اتمام و تحویل آن مطابق برنامه زمانبندی مورد توافق و تأکید قرار گرفت.

 

وی اظهار کرد: مطابق توافق و هماهنگی انجام شده تجهیزات و امکانات اولیه در نیمه اول سال ۹۸ جهت نصب در محل نیروگاه پادوک وارد ایران میشود و به فضل الهی توربین ظرف ۱۸ تا ۲۰ ماه آینده، تکمیل و نصب خواهد شد.

 

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در پایان عنوان کرد: به دلیل وزن بسیار بالای توربین و با توجه به عدم ظرفیت پل خیرآباد، جهت حمل و استقرار آن می بایست از هم اکنون به فکر احداث جاده از خیرآباد به سمت محل نیروگاه باشیم.

 

تصویر:

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
میر حسین محمدی
1397/5/13 - 22:06
سردار سازندگی خدا قوت . کارهای زیر بنایی خیلی خوبی (گاز رسانی آب رسانی راه سازی و....)برا شهرستان محروم انجام دادین.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.