گروه: اخبار استان خبر: 109663 / تاریخ انتشار : 1397/5/11 ساعت : 23:35

چرا استاندار و نمایندگان مجلس از حضور در بین بازاریان و کسبه سر باز می زنند؟/لذت جلسات پشت میزنشینی یا سختی گرمای تابستان در بازار؟

موضوعی که سئوال بسیاری از کسبه را در پی داشته است و آنها مرتبا در تماس با صبح زاگرس می پرسند که: چرا تا کنون استاندار و نمایندگان بین آنها حضور پیدا نکرده است تا درد دل هایشان را بشنود؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - مدت زمانیست که وضعیت گرانی اجناس و اقلام بازار صدای مردم و بازرایان را در آورده است ، مردم از وضع حاضر گله مندند و از بی برنامگی و نبود نظارت کافی توسط دستگاه های دولتی گلایه دارند.

 

با وضعیت موجود عده ای نیز دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند و گاها خود قیمت ها را کم و زیاد می کنند که مردم در این بین گیج شده اند؟

بسیاری از تولیدات ساخت داخل نیز که حتی برخی از آنها در خود استان تولید می شوند قیمت های سرسام آوری را دنبال می کنند که با عقل جور در نمی آید.

 

اکثریت مردم مسبب این موضوع را مسئولان دستگاه های دولتی استان می دانند. موضوعی که البته کل کشور را فر گرفته است و براحتی قابلیت کنترل دارد اما برنامه ریزی منسجمی برای آن وجود ندارد.

 

حال آنکه کهگیلویه و بویراحمد در قالب این موضوع باز مواردی را دارد که شاید در استانها همجوار نیز وجود ندارد و قیمتهای حبابی چند نرخی که دیگر جای خود دارد.

با وجود اینهمه مسائل گفته شده اما مردم ما دل در گرو انقلاب دارند و از دسیسه بیگانگان بخوبی آگاهند و هیچگاه حاضر نیستند که ایران وضعیتی نظیر سایر کشورها پیدا کند اما این موضوع نباید مورد سوء استفاده برخی مسئولین کم کار قرار گیرد.

 

موضوعی که سئوال بسیاری از کسبه را در پی داشته است و آنها مرتبا در تماس با صبح زاگرس می گویند که: چرا تا کنون استاندار و نمایندگان بین آنها حضور پیدا نکرده است تا درد دل هایشان را بشنود؟

 

آیا این رویکرد ناشی از لذت پشت میزنشینی و کنترل از را ه دور اوضاع است یا اصلا اهتمامی در قبال این قضیه وجود ندارد؟

شابد هم گرمای تابستان مزید بر علت باشد و عده ای نخواهند عرق این گرما بر بدن آنها بنشیند!

 

 

البته برخی مدیران کل کم کار در حوزه بازار خود کاتالیزگرانی هستند که بر آتش افروخته می دمند.

 

بهرحال استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکنون کارنامه قابل دفاعی را از خود در استان نتوانسته بدست آورد و مردم از دولت مرکزی انتظار دارند پس از عبور از چنین مشکلاتی در خصوص راس هرم مدیریت اجرایی استانهایی نظیر کهگیلویه و بویراحمد دقت نظر بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.