گروه: اخبار استان خبر: 109648 / تاریخ انتشار : 1397/5/11 ساعت : 13:47
در سایه غفلت خانواده ها صورت گرفت:

فیلم آموزشی یکی از شبکه های اجتماعی دختر سه ساله لنده ای را راهی بیمارستان کرد

دختربچه سه ساله لنده ای با تقلید از یکی از شبکه های مجازی اقدام به آرایش صورت خود با پوست میوه شلیل کرد که مقدار زیادی از پوست میوه را به داخل بینی خود فرو برد و کار این دخترچه به بیمارستان کشیده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه شاهد اخبار و رویدادهای متفاوتی از حوادث مختلف به واسطه سهل انگاری و تاسی جستن از شبکه های اجتماعی هستیم که در تازه ترین اتفاق در شهرستان لنده شاهد حادثه ای تلخ برای دختر بچه سه ساله بودیم.

 

دختر بچه سه ساله لنده ای با نگاه کردن به تصاویر و فیلم های آموزشی آرایشگری و ماسک میوه روی گوشی تلفن همراه مادر خود بود که پس از تماشای این فیلم آموزشی اقدام به مالیدن پوست میوه بر روی صورت کرد که پس از تماشای این فیلم مقدار زیادی از میوه شلیل را به داخل بینی خود فرو برد.

بعد از گذشت یک ساعت از این ماجرا، والدین این کودک متوجه حرف های وی مبنی بر انسداد لوله بینی اش شدند که بلافاصله به پزشک مراجعه کردند و از آنجایی که حجم میوه بسیار بالا بود و به انتهای بینی هم رسیده بود اصلاً برای پزشک معالج قابل تشخیص نبود.

 

پس از مشاوره پزشک توصیه به شستشو با سرم و آب بعد از یک ساعت، والدین متوجه نوک این میوه در بینی دخترشان می شوند که با استفاده از آب و سرم شستشو و انبرک مخصوص حجم زیادی از میوه را  بیرون آوردند که واقعاً دیدن این حجم از میوه داخل بینی این دختربچه سه ساله همه را متعجب کرد.

 

به هرحال یک اشتباه ساده در پخش فیلم آموزشی باعث شد تا سلامتی این دختربچه سه ساله به مخاطره بیافتد که لازم است والدین از دانلود و یا در دسترس قرار دادن چنین فیلم هایی برای کودکان خودداری نمانید تا از تکرار چنین حوادثی جلوگیری شود.

 

هم اکنون وضعیت این دختر بچه سه ساله مساعد است ولی خانواده ها باید بیشتر مراقب سلامتی فرزندانشان باشند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.