گروه: اخبار استان خبر: 109647 / تاریخ انتشار : 1397/5/11 ساعت : 15:21

عدم وجود روحیه جهادی در میان مسئولان و مدیران استان

امروز کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیرانی است که با روحیه جهادی نه روحیه سیاسی وارد میدان عمل شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جهاد که می گوییم خیلی ها اسم بسیج و جهادگران را بخاطر می آورند در حالی که در اینجا روحیه جهادی هیچ ارتباطی به بسیجی بودن یا نبودن ندارد اما فاکتوری بسیار مهم برای توسعه یک شهر و یا یک استان است، روحیه جهادی که می گوییم روحیه ای است که در آن خستگی راه ندارد و نمی توانیم و نمی دانیم نیز در آن مفهومی پیدا نمی کند.

اکنون کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد بیشتر از هر زمان دیگر نیازمند داشتن مدیرانی است که روحیه جهادی داشته باشند اکنون کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیرانی است که وقتی ساعت 2و 30 دقیقه می شود و وقت اداری نیز تمام می شود  آماده رفتن نشوند و با ماشین اداری جلوی خانه اش پیدا شود و منتظر فردا بماند.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نقشه های شومی که دشمنان برای این کشور دارند یکی از فاکتورهای مهم  داشتن مدیرانی با روحیه جهادی است و یا بهتر بگوییم داشتن مدیرانی با وجدان کاری است تا بتوانیم آینده ای بهتر از گذشته برای استان و کشور رقم بزنید.

 وقتی مدیری در محل کارش نشسته و تنها منتظر تمام شدن زمان است این مدیر موفق نمی شود وقتی به این باور برسیم که من که مدیر شدم اکنون یک فرصت است که بتوانم یک مدیریت موفق را نمایش دهم و نشان دهم که یک مدیر می تواند هم مدیر باشد و هم بهترین ارتباط را با مردم داشته باشد آن وقت است که می گوییم موفق می شویم.

کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیرانی است که سر سراغت نیایند و سرساعت بروند ان مدیری در این شرایط به درد مردم می خورد که دغدغه مردم را دغدغه خودش بداند ان مدیری مدیر است که ساعات اداری در محل کار و ساعات غیر ادارای در میان مردم باشد و مشکلات را بررسی کند هر کس فقط در مسئولیت خودش چنین کاری را انجام دهد بدون شک استانی بهتر از گذشته خواهیم داشت.

وقتی مدیران و مسئولان استان دغدغه مردم را دغدغه خودشان بدانند وقتی مدیری از بالا به مردم نگاه نکند و خودش را هم تراز مردم ببیند آن وقت است که مردم این استان رضایت مندی بیشتری نسبت به مسئولان دارند رضایت که باشد خیلی از مشکلات خود به خود بر طرف می شود اما وقتی میدران و مسئولان خودشان را جدا از مردم ببینند آن وقت است که نارضایتی شدید ایجاد می شود.

وقتی مسئولان می بینند که گوشه ای کار مانده است اگر می توانند وارد شوند و خود انجام دهند وقتی مدیران می بینند کارمندی کوتاهی می کند خودش وارد شود و خودش انجام دهد اگر میدران خودشان اینگونه باشند بد ون شک کارکندان نیز همچین روحیه ای را پیدا می کنند تا مسئول ارشد وارد نشود افراد زیر دست نیز موضوع را جدی نمی گیرند.

شرایط کشور به گونه ای است که می طلبد مسئولان و مدیران استان جهادگونه وارد شوندو در این مدت برای رضایت مردم اندکی از استراحتشان بزنند و وارد میدان شوند تا رضایت مندی مردم نیز حاصل شود و شاهد ایجاد مشکلات دیگر در شهر و استان نباشیم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.