گروه: اخبار استان خبر: 109600 / تاریخ انتشار : 1397/5/9 ساعت : 15:17
به منظور ارائه خدمات رایگان به مردم صورت گرفت:

اعزام گروه جهادی دانشجویی دانشگاه پیام نور به مناطق محروم لنده+تصاویر

گروه جهادی شهید سهرابی دانشگاه پیام نور واحد لنده به منظور ارائه خدمات رایگان در قالب های مختلف فرهنگی، علمی، عمرانی و خدماتی به یکی از روستاهای محروم شهرستان لنده اعزام شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز و به منظور ارائه خدمات رایگان به مردم روستای قیام از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحدلنده متشکل از 30نفر از دانشجویان نخبه به این روستای محروم با حضور و بدرقه مسئولان شهرستان لنده اعزام شدند.

سید مجتبی بنی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این اردوی در قالب اردوی جهادی به مدت 10 روز کاری در طول 24ساعت شبانه روز در روستای قیام اقدام به ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، تفریحی، ورزشی، عمرانی و سایر موضوعات در این روستا خدمات رسانی خواهد کرد.

وی افزود: در این اردوی بیش از 30نفر از برادران و خواهران بسیجی در طول این ده روز با فعالیت های مختلف به ارائه خدمت به مردم خواهند پرداخت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور لنده تصریح کرد: همراهی و همکاری خوب ادارات و نهادها به خصوص فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج لنده باعث شده است تا زمینه اعزام و حضور بسیجیان در این اردو بهتر فراهم شود.

وی تاکیدکرد: فلسفه وجودی این انقلاب خدمت به مردم است و بسیج دانشجویی در راستای مطالبه گری خود اقدام به ارائه خدمات رایگان به مردمی است که خود صاحبان اصلی این انقلاب هستند.

بنی هاشمی گفت: آنچه در توان داریم در جهت ارائه خدمت ماندگار و با کیفیت به مردم روستای قیام خواهیم داشت و انتظار داریم مسئولان نیز به دنبال ارائه خدمات متنوع به مردم این خطه محروم نیزباشند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.