گروه: اخبار استان خبر: 109565 / تاریخ انتشار : 1397/5/8 ساعت : 12:19

اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد نیازمند پوست اندازی در حوزه مدیریت/جوانگرایی؛ تسریع بخش بهبود شرایط اقتصادی استان

کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیران جوان و پر انرژی است که می طلبد استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچون دولت اقدام به ترمیم بدنه خود کند و با دست به کار شدن از مدیران جوان در مدیریت های استان استفاده کنند تا شاهد رشد بیشتر در حوزه اقتصاد استان باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان هایی است که از پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی برخوردار است و به دلیل وجود چنین پتانسیل هایی می توان گفت که اقتصاد این استان وضعیت قرمزی ندارد و می تواند در این زمینه موفق تر از سایر استان ها وارد عمل شود اما اینکه این اقتصاد چرا نتوانسته در استان رشد کند جای تامل دارد.

 

وجود سه شهرک صنعتی در مرکز استان، وجود دو پتورشیمی در استان،  و کارخانه های سیمانی که در این استان فعالیت می کنند این ادعا را ثابت می کند که کهگیلویه و بویراحمد از نظر اقتصادی در وضعیت مطلوبی قرار دارد اما طریقه استفاده از این منابع و مدیریت هایی که در استان در حال انجام است باعث مغفول ماندن اقتصاد استان شده است.

 

این روزها برای اداره یک استان و یا یک بخش ایده ها و خلاقیت های نو نیاز داریم ممکن است هر کسی نتواند ایده پرداز و برنامه ریز باشد اما فکر که جوان باشد بدون شک ایده نیز نو می شود بنابراین در سطح مدیریت های استان به مدیران جوان و ایده پرداز نیاز داریم تا بتوانند اقتصاد استان را کمی بهبود بخشند و از این وضعیت بیرون بیاییم.

 

یکی از انتقاداتی که در سال های گذشته به دولت وارد بود این است که سن کابینه اش بسیار زیاد است که اخیرا اقدام به استفاده کردن از میدران جوان تر در کابینه کرده اند، در کهگیلویه و بویراحمد نیز می توان گفت که سن مدیریت ها بسیار زیاد است و نیازمند یک تجدید قوا هستند تا بتوانند اقتصاد این استان را سرو سامان بدهند.

 

با کنار هم قرار دادن سن مدیران در استان متوجه می شویم که همه مدیران استان جوانی را رد کرده اند هر چند ممکن است یک مدیر هنوز ایده  پردازی جوانی اش را داشته باشد اما تعداد زیادی از مدیریت ها نیازمند یک ایده پرداز جدید هستند که نیاز است در این ارتباط استاندار کهگیلویه و بویراحمد وارد عمل شود و از نیروی جوان استان استفاده کند.

 

جوانان امروز کهگیلویه و بویراحمد فرزندان همان جوان هایی هستند که در هشت سال دفاع مقدس جان بر کف در جبهه حق علیه باطل حضور پیدا کردند و دشمن را از خاک ایران بیرون کردند بنابراین می توانند با وجود جوان بودن بر مسند مدیریت ها تکیه دهند و مدیریت کنند و اقتصاد استان را بهبود بخشند.

 

کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیران جوان و پر انرژی است که می طلبد استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچون دولت اقدام به ترمیم بدنه خود کند و با دست به کار شدن از مدیران جوان در مدیریت های استان استفاده کنند تا شاهد رشد بیشتر در حوزه اقتصاد استان باشیم.

 

جوانان همیشه ثابت کرده اند که در هر بخشی قرار بگیرند موفق می شوند بنابراین استاندار نیز بهتر است به این جوانان اعتماد کند و مدیریت های بیشتری را به جوانان بدهد و نتیجه را ببیند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز بارها در جلسات مختلف مطرح کردند که جوانان بزرگترین سرمایه کشور هستند و از جوانان در پست‌های مدیریتی استفاده و سعی می‌کنیم که میانگین سنی در انتصاب‌ها به سمت جوانگرایی باشد.

 

اکنون مردم این استان منتظر عمل به این حرف هستند و می خواهند مدیرانی وارد عمل شوند که جوان گرا باشند و بتوانند وضعیت اقتصادی استان را بهبود ببخشند هر چند اقتصاد استان وضعیت نسبتا خوبی دارد اما برای توسعه و رشد نیازمند کارهای نو و جدید هستیم که توسط مدیران جوان قابل اجراست.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.