گروه: اخبار استان خبر: 109504 / تاریخ انتشار : 1397/5/5 ساعت : 11:57
گزارش:

قطع هشت ساعته برق خیابان سادات و اعتراض مردم/ نجات معجزه آسای سیم بان اداره برق در حین تعمیرترانس برق در خیابان سادات لنده+تصاویر

روز گذشته برق خیابان سادات شهرلنده از ساعت15 تا 22به علت خرابی ترانس این خیابان با مشکل درست کرده بود که سیم بان اداره برق در حین تعمیر این ترانس با انفجار ترانس و خطر سقوط از ارتفاع مواجه شد که به طور معجزه آسایی نجات یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، ساکنین خیابان سادات شهرلنده در اعتراض به تعداد200خانواری مشترکین این خیابان بر روی تنها یک ترانس همواره به اداره برق مراجعاتی اعتراضی داشتند که واقعا این حجم افزایش بار باعث نارسایی برق در بیشتر منازل این شهروندان شده است تا اینکنه در ادامه این اعتراضات روز گذشته اتفاقی که از قبل هم قابل پیش بینی بود روی داد.

 

 

روز گذشته بعلت گرمای شدید بالای 45درجه ای شهرلنده و مصرف بیش از بیش از 200خانوار از ساکنین خیابان سادات شهرلنده که روی خط یک ترانس215قرار داشتند برق به طور کلی قطه شده است که برق داروخانه، مراکز تجاری و ساکنین این خیابان پرجمعیت از ساعت 15ظهر تا 22شب به طور کامل قطع شد.

 

 

پس از اطلاع قطعی برق این خیابان با اداره برق فوراً اتفاقات اداره برق در محل حاضر شدند و سیم بان این اداره اقدام به بالارفتن از پایه های برق 15متری کرد که پس رفع نقص اقدام به جانمایی فیوز های برق فشارقوی ترانس کرد که یک دفعه صدای مهیب و جرقه ای انفجار ترانس 215تمام خیابان را برداشت و سیم بان اداره برق به طور معجزه آسایی از این حادثه جان سالم به دربرد.

 

 

پس از از کارافتادگی این ترانس با هماهنگی کارکنان اتفاقات با رئیس اداره برق شهرستان فوراً جرثقیل اداره برق شهرستان کهگیلویه به محل اعزام شد و با انتقال ترانس جدید215اقدام به تعویض ترانس کردند که عملیات جابجایی و اصلاح فیدرهای اصلی بیش از چهارساعت به طول انجامند.

 

 

 

هرچند در وهله اول از همه کارکنان اتفاقات و اداره برق شهرستان لنده باید به واسطه اقدامات فوری در خصوص جابجایی ترانس جدید و رفع مشکل این خیابان بر طرف شد ولی مشکل اصلی ساکنین این خیابان تعداد مشترکین بر روی این خط است که انتظار می رود مسئولان اداره برق شهرستان لنده نسبت به کاهش بار برقی این خیابان مهم اقدامات فوری را در دستور کار خود داشته باشند.

عکس:ریاحی

ادامه تصاویر را می توانید در  زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.