گروه: اخبار استان خبر: 109489 / تاریخ انتشار : 1397/5/4 ساعت : 14:13
گلایه رئیس شورای اسلامی روستای چهار راه آل طیب از مسئولان:

قطعی40روزه تلفن روستاهای حوزه آل طیب لنده/چرا مخابرات پاسخ مطالبات مردم را نمی دهد

رئیس شورای اسلامی روستای چهارراه آل طیب از مسئولان شهرستان لنده و کهگیلویه به دلیل قطعی 40روزه تلفن های ثابت و اختلال در شبکه تلفن همراه روستاهای حوزه آل طیب گلایه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،خلیفه پور فتحی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با گلایه از مسئولان به دلیل عدم رسیدگی به مشکلات مردم گفت: مسئولان باید پاسخ گوی مطالبات به حق مردم باشند چرا که مردم برای داشتن امکانات اولیه حق و حقوقی دارند که مسئولان باید پاسخگوباشند.

 

وی افزود: بیش از 40روز است که کابل های برق مرکز مخابرات حوزه آل طیب در روستای سرسوره بخش مرکزی لنده به سرقت رفته است و متاسفانه با وجود پیگیری های مکرر و مطلع ساختن مخابرات لنده، مخابرات دهدشت، مسئول مخابرات روستایی در شهرستان کهگیلویه و رئیس اداره برق شهرستان لنده متاسفانه هیچ قدمی در جهت رفع این مشکل برداشته نشده است.

 

رئیس شورای اسلامی روستای چهارراه آل طیب تصریح کرد: با وجود پیگیری های زیاد در طول این 40 روز متاسفانه هنوز که هنوز است خطوط تلفن ثابت قطع است و اختلالات اساسی در تلفن همراه نیز داریم.

 

وی تاکیدکرد: انتظار داریم مسئولان نسبت به پیگیری و رفع این معضل که باعث نارضایتی مردم نیز شده است هرچه سریعتر اقدام کنند.

 

روستای سرسوره از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده و در فاصله 20کیلومتری شهرلنده واقع شده است.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.