گروه: اخبار استان خبر: 109388 / تاریخ انتشار : 1397/4/31 ساعت : 19:14
مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:

ما حقایق زندگی را در بطن فضای مجازی به فراموشی سپرده ایم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: لازم است همه ما به خصوص خانواده ها خوب بدانیم که ما حقایق زندگی را در بطن فضای مجازی به فراموشی سپرده ایم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در جمع فعالین فرهنگی شهرستان لنده با اشاره به نقش فضای مجازی در گستره ی زندگی ما در جامعه گفت: خانواده مهمترین رکن در جامعه است که در جوامع ایرانی همین دور هم بودن ها است که به خانواده ارزش می دهد و دشمن نیز به دنبال جدایی این نقطه اتحاد است.

وی افزود: اگر خانواده های در انتخاب همسران فرزندان دقت و حساسیت لازم را با آگاهی دادن به فرزندان خود به درستی منتقل کنند امروز شاهد این همه طلاق در جامعه نبودیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: عدم شناخت کافی جوانان از همدیگر و دوستی های آبکی و تلفنی در قالب دوست دختری و دوست پسری باعث شده است تا جوانان از حقایق زندگی در فضای مجازی غافل شوند.

وی تاکیدکرد: لازم است همه ما به خصوص خانواده ها خوب بدانیم که ما حقایق زندگی را در بطن فضای مجازی به فراموشی سپرده ایم.

الهی نیا اظهارکرد: عدم برآورده شدن حوائج در زندگی همراه با فشار های روحی و روانی در خانواده ها باعث تشدید مسئله طلاق می شود.

رئیس ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده گفت: همه ما به خصوص دولتمردان وظیفه دارند تا فضای ازدواج جوانان را به بهترین سبک ممکن فراهم کنیم و برای تحقق این مسئله نیازمند عزمی راسخ هستیم.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.