گروه: اخبار استان خبر: 109314 / تاریخ انتشار : 1397/4/29 ساعت : 10:40
به منظور رعایت الگوی مصرف آب صورت گرفت:

برگزاری نمایش آبداران توسط گروه هنری فردا در پارک ورودی شهرلنده+تصاویر

رعایت الگوی مصرف آب مهمترین پامی است که پذیرش آن به زبان هنر مبقول تر از هزاران ساعت تبلیغات در تلویزیون و شبکه های اجتماعی است که شب گذشته گروه هنری فردا به زیبایی تمام در انتقال این پیام به مخاطبان موفق بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، نمایش خیابانی آبداران اثری زیبا و فاخر از گروه هنری فردا وابسته به انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده شب گذشته در پارک ورودی شهر لنده با هدف آشنایی و فرهنگ سازی مردم با الگوهای مصرف آب و مصرف بهینه با حضور قاطبه مردم این شهر برگزارشد.

 

 

در این نمایش خیابانی به زیبایی و با هنرمندی خاص بازیگران مشکلات اجتماعی و چالش های روز جامعه از جمله کم آبی، عدم توجه به الگوهای مصرف آب، عدم توجه به خشکسالی ها و مصرف بی رویه آب به درستی به تماشگران منتقل شده است.

 

این نمایش زیبا به نویسندگی وکارگرانی سید یاسر خالقی و با هنرمندی فضل الله باقری، میلادتاج الدینی، یاسرخالقی و رقیه آذربخش در پارک ورودی شهرلنده به روی صحنه رفت.

 

 

اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: هنرمندان شهرستان لنده از توانایی و خلقیت های بالقوه ای بهره مند هستند که باید تبدیل به، بالفعل شوند.

 

وی افزود: اجرای نمایش های خیابانی توسط گروه های مختلف هنری وابسته به انجمن نمایش ارشاد اسلامی فرصتی مناسب برای معرفی آثار هنرمندان جهت حضور در جشنواره های استانی و ملی است.

 

نکته جالب این نمایش خیابانی حضور گسترده مردم بدون حضور حتی یک نفر از مسئولان به خصوص مسئولان آب وفاضلاب شهری وروستایی بود که این خود جای بیش تاسف است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.