گروه: اخبار استان خبر: 109275 / تاریخ انتشار : 1397/4/27 ساعت : 17:46
در پی قطعی و اختلال مکرر خطوط تلفن همراه و اینترنت صورت گرفت:

بی اعتنایی مخابرات استان به حقوق شهروندی مردم شهرستان لنده

بی اعتنایی شرکت مخابرات استان کهگیلویه وبویراحمد به مطالبات مردم شهرستان لنده و نادیده گرفتن حقوق شهروندی مردم این شهرستان باعث شده است که شاهد اختلال و قطعی مکرر تلفن همراه، ثابت و اینترنت در این شهرستان باشیم و همین امر نیز با نارضایتی عمومی مردم از این شرکت شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی شاهد رشد و بالندگی در حوزه ارتباطات هستیم که توجه به زیرساخت ها از مهمترین مولفه های پیشرفت این در این حوزه است.

اختلال و قطعی مکرر تمام ارتباطات شهرستان لنده در طول ماه های گذشته به خصوص چند روز گذشته و امروز باعث قطع شدن تمام خدمات عمومی از جمله بانک ها، ادارات، دستگاه های کارت خوان و سایر وسایل ارتباط جمعی از جمله تلفن همراه و ثابت در این شهرستان شده است که نارضایتی عمومی را از عملکرد این شرکت به همراه داشته است.

متاسفانه بیش از یک سال است که اختلالات گسترده در اینترنت و تلفن های ثابت و همراه باعث شده است تا میزان رضایت مندی مردم از این شرکت در سطح شهرستان لنده به کمترین سطح ممکن برسد و به نارضایتی عمومی تبدیل شود.

چندین سال است که مردم برای داشتن یک خط تلفن ثابت چشم انتظار توسعه خطوط این شرکت هستند ولی مسئولان این شرکت بدون توجه به حقوق شهروندی مردم این مطالبه را به پشت گوش می اندازند.

حسنعلی حسن پور معاون فرماندار شهرستان لنده در جلسه شورای اداری شهرستان لنده نیز با اعلام نارضایتی از عملکرد شرکت مخابرات استان در این شهرستان گفت: عملکرد این شرکت متاسفانه به دلیل قطعی مکرر اینترنت، تلفن ثابت و همراه و قطع فیبر نوری واقعاً ضعیف است.

وی افزود: مسئولان شرکت مخابرات استان باید در خصوص عملکرد ضعیف خود در شهرستان لنده پاسخگوی مردم باشند.

به هرحال امروز نیز مردم شهرستان لنده چندین ساعت با قطع کامل تمام سیستم های ارتباطی بار دیگر شاهد ضعف عملکرد این شرکت در شهرستان لنده بودند که امیدواریم مسولان استانی وملی این شرکت برای رفع این معضلات و چالش های در شهرستان لنده همتی جهادی به کار گیرند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.