گروه: اخبار استان خبر: 109268 / تاریخ انتشار : 1397/4/27 ساعت : 12:26
رسانه ها گفتند:

خیز بلند وکیلی برای حضور در انتخابات مجلس بویراحمد+تصویر

پویایی و تحرکات اخیر وکیلی در حوزه بویراحمد و دنا، نگاه مجمع اصلاح طلب استان بروی گزینه ای با مشخصات ارایه شده و همچنین عدم کسب موفقیت در حوزه تهران برای وی، همه گمانه زنی ها را به این سمت سوق می دهد که: محمد علی وکیلی گزینه نهایی اصلاح طلبان حوزه بویراحمد و دنا برای ورود به این حوزه انتخابیه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با نزدیک شدن به فاصله انتخاباتی مجلس آینده در حوزه بویراحمد و دنا به مراتب شاهد شکل گیری جبهه های مختلف انتخاباتی با حضور شخصیت های مختلف سیاسی این دو شهرستان هستیم.

 

شاید دور از تصور نباشد که از هم اکنون این بازار در بویراحمد و دنا داغ شده است و کاندیداهای مختلف به جد تلاش دارند تا سعی کنند آرای مردم را ساماندهی کنند.

 

بی شک چنین موضوعی نیازمند شکل گیری هسته های اولیه ستادهاست که اکثرا یا شکل گرفته اند و یا در مراحل پایانی شکل گیری هستند.

اصلاحطلبان در بویراحمد و دنا از دیرباز دنبال معرفی یک گزینه صد در صد اصلاح طلب و مورد تایید دستگاه های نظارتی امر انتخابات هستند.

 

وکیلی که موفقیت خود در راهیابی به مجلس را مدیون ورود به لیست امید در تهران می داند، به گفته برخی رسانه ها شاید در دور جدید نتواند موفقیتی در ورود به این لیست پیدا کند.

 

از آنجایی که قاطبه مردم استان تهران از عملکرد لیست امید در مجلس رضایتی ندارند دیگر ندای رای دهی به لیست جوابی نمی گیرد و چرخه موفقی را طی نمی کند.

 

بنابراین پویایی و تحرکات اخیر وکیلی در حوزه بویراحمد و دنا، نگاه مجمع اصلاح طلب استان بروی گزینه ای با مشخصات ارایه شده و همچنین عدم کسب موفقیت در حوزه تهران برای وی، همه گمانه زنی ها را به این سمت سوق می دهد که: محمد علی وکیلی گزینه نهایی اصلاح طلبان حوزه بویراحمد و دنا برای ورود به این حوزه انتخابیه است.

 

با این نگاه کار برای زارعی در حوزه بویراحمد و دنا سخت می شود و رویای سناتوری برای همیشه به فراموشی سپرده میشود، زیرا وی در دور قبلی با رای بسیار بالای جمعیت اصلاح طلب استان روبرو شد.

 

 اما بهرحال باید دید آیا طی ماههای آتی لیست امید در مجلس می توانند مسیر دیگری را برای امورات خود در پی گیرد که اقبال مردم تهران را بیشتر به سمت خود هدایت کند؟

 

اگر چنین رویدادی اتفاق افتاد بی شک وکیلی ریسک حضور در حوزه بویراحمد و دنا را هرگز نمی پذیرد.

 

تصویری از حضور روز گذشته وکیلی در بخش کبگیان شهرستان بویراحمد:

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.