گروه: اخبار استان خبر: 109248 / تاریخ انتشار : 1397/4/26 ساعت : 13:55
به مناسبت هفته بهزیستی صورت گرفت:

افتتاح اولین کلینیک مددکاری اجتماعی در شهرستان لنده+تصاویر

اولین کلنیک مددکاری اجتماعی به مناسبت هفته بهزیستی و با حضور مسئولان شهرستان لنده با هدف خدمات دهی به جامعه هدف بهزیستی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده، صبح امروز و به مناسبت هفته بهزیستی اولین کلینیک مددکاری اجتماعی تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان لنده با حضور فرماندار، رئیس دادگستری، رئیس تبلیغات اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده،فرمانده منطقه انتظامی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده و مسئول کلینیک رهنما افتتاح شد.

 

 

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در آئین افتتاح این مرکز گفت: راه اندازی کلینیک مددکاری اجتماعی یکی از اقدامات مهم اداره بهزیستی در راستای تنوع خدمات به جامعه هدف سازمان بهزیستی است.

 

وی افزود: این کلینیک بیستمین مرکز خصوصی و وابسته به اداره بهزیستی شهرستان لنده است که با هدف ارائه خدمات مددکاری و ارتقای سطح خدمات عمومی به مددجویان ایجاد و راه اندازی شده است.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: با واگذاری بخشی زیادی از خدمات اداره بهزیستی به این مراکز شاهد اجرای سیاست اصل 44قانون اساسی و اشتغالزایی جوانان تحصیل کرده در این شهرستان خواهیم بود.

 

 

دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده نیز در ادامه تاکیدکرد: ارائه خدمات مطلوب و شایسته به معلولان و افراد نیازمند از کارهای قابل تقدیر در جامعه است.

 

وی افزود: ارائه خدمات متناسب به حوزه های ماموریتی ادارات یکی از مهمترین وظایف ادارات است که اداره بهزیستی شهرستان لنده حقیقتاً نسبت به شرح وظایف خود جلوتر است و در حوزه فرهنگ نیز تلاش های مضاعفی دارد.

 

فرماندار شهرستان لنده در ادامه تصریح کرد: امیدواریم با افتتاح این مرکز شاهد ارائه بهترین خدمات به معلولان در جهت ارتقای حقوق شهروندی آنان باشیم.

 

در ادامه نیز مسئولان از قسمت های مختلف این کلینیک بازدید کردند.

تصاویر تکمیلی:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.