گروه: اخبار استان خبر: 109238 / تاریخ انتشار : 1397/4/25 ساعت : 21:25
در دیدار با امام جمعه موقت شهرستان لنده مطرح شد:

کبمود نیروی انسانی در بهزیستی یک خلاً اساسی در ارائه خدمت به معلولان است/قدردانی از زحمات بهزیستی لنده+تصاویر

رئیس و کارکنان اداره بهزیستی و به مناسبت هفته بهزیستی با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از گزارش خبرلنده، به مناسبت هفته بهزیستی رئیس و کارکنان این اداره با حضور دردفتر امام جمعه موقت شهرستان لنده با وی دیدار وگفت وگو کردند.

 

 

نورعلی کاظمی در این دیدار، ضمن اشاره به خدمات این اداره گفت: اداره بهزیستی در راستای فعالیت ها و ماموریت های محوله به عنوان یکی از نهادهای خدمات رسان است که وظایف سنگینی برعهده دارد.


وی افزود: ماموریت های سازمان بهزیستی از بدوتولد تا سالمندی توسط بهزیستی صورت می گیرد که در این راستا نیز تلاش های خوبی صورت گرفته است.

 

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: در حوزه امور توانبخشی پرداخت ماهیانه 148هزارتومان، پرداختی در حوزه های مختلف واموراجتماعی کمک هزینه خرید لوازم ضروری معلولان، بهبود تغذیه زنان باردار، حمایت های مالی و غذایی از دوقلوها، پیشگیری از طلاق، اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی از جمله تلاش های است که در راستای خدمات این نهاد به افراد تحت حمایت ارائه شده است.


وی تاکیدکرد: مشکلات زیادی در حوزه نیروی انسانی داریم که انتظار می رود مسئولان استانی نسبت به رفع این مهم اقدام نمایند.


کاظمی اظهارکرد: شعار هفته بهزیستی را امسال "صیانت اجتماعی و توسعه بهتر"نامگذاری کردند که امیدواریم در این راستا بتوانیم گام های موثری برداریم.

 

 

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در این دیدار با تبریک هفته بهزیستی اظهارکرد: خدمت به معلولان بهترین نوع خدمت به بندگان خداوند است که این فریضه ای مقدس است.


وی افزود:در آموزه های دینی نسبت به دستگیری نیازمندان تاکیدات زیادی شده است که یکیاز برجسته ترین سیره و روش ائمه اطهار(ع) همین خدمت رسانی است.


امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی در مسیر سبک زندگی اهل بیت(ع) شکل گرفته است که اینجا نیزیکی از مهمترین توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری خدمت به محرومان و مستضعفان و معلولان است.

 

 

وی تاکیدکرد: ارائه خدمات به مردم و عملکرد مسئولان در حوزه های مختلف در منظر عوام است و مردم بهترین قاضی و قضاوت کننده برای تعیین سطح خدمات ارائه شده از سوی ادارات هستند.
الهی نیا گفت: امروز آنچه لازمه مسئولان است حضور در کنار مردم و مردمی بودن است که این شاخصه برای یک مدیر به عنوان شاخص تلقی خواهدشد.


وی اظهارکرد: برخورد شایسته با مردم و ارائه خدمات عمومی به اقشار مختلف مردم و ارائه خدمات تخصیصی به جامعه هدف، بدون شک ناشی از مردمی بودن این مدیران است.


امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: بدون شک با توجه به سطح خدمات ارائه شده از سوی اداره بهزیستی باید به لحاظ نیروی انسانی نیز حمایت ویژه شوند و این از مهمترین مطالبه ما از مدیرکل بهزیستی است.


انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.