گروه: اخبار استان خبر: 109222 / تاریخ انتشار : 1397/4/25 ساعت : 11:50

نشست ستاد برگزاری جشن های دهه کرامت در یاسوج برگزار شد

صبح امروز نشست ستاد برگزاری جشن های مردمی دهه کرامت با حضور امام جمعه یاسوج و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد در دفتر امام جمعه یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نشست ستاد برگزاری جشن های مردمی دهه کرامت با حضور امام جمعه یاسوج و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد در دفتر امام جمعه یاسوج برگزار شد.

 

رئیس کانون های مساجد استان در جلسه ستاد برگزاری جشن های دهه کرامت گفت: ذی القعده ماه با عظمت و با برکتی است، برای ما باعث افتخار است که پیرو ائمه اطهار هستیم و افتخار دیگر این است که در کشور میزبان امام رئوف اما رضا (ع) هستیم.

 

حجت الاسلام قاسمی بیان کرد: این ایام را دهه کرامت نامگذاری کرده اند که جشنواره های مختلف و برنامه های متنوعی در این ایام در کشورهای مختلف و زیادی برگزار می شود.


وی افزود:  در شش ذی الحجه که به نام احمد بن موسی (ع)نامگذاری شده است و روزی یه نام امام زادگان نیز نامگذاری شده است با توجه به اینکه تعداد زیادی از نوادگان امامان ما در این کشور است.


حجت الاسلام قاسمی ادامه داد: در این مناسبت هر دستگاه و اداره ای کارهای خود را انجام می دهد، یکی از این نهادها که وظیفه دارد برنامه ها را مردمی تر کند کانون های فرهنگی مساجد است شهرداری نیز با توجه به پارک هایی که وجود دارد می تواند دراین راستا همکاری لازم را داشته باشد.

در حال تکمیل ...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.