گروه: اخبار استان خبر: 109167 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 ساعت : 10:30
مدیر روابط عمومی آب وفاضلاب استان عنوان کرد:

نوسانات برق عامل از کارافتادن پمپ های آب بلهزار و مهریان/ قطعی مکرر آب گریبانگیر برخی مناطق شهر یاسوج

معادی جو: نوسانات برقی و از کار افتادن پمپ های آب مهریان و بلهزار موجب خارج شدن از مدار بهره برداری و قطعی آب آنها شده بود که با تلاش ماموران آب و فاضلاب استان ظرف مدت 24 ساعت آب وارد مدار شد و پایداری آب برقرار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر؛ مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص قطعی مکرر و شدید مناطق مهریان وبلهزار به بویرخبر گفت: نوسانات برقی و از کار افتادن پمپ های آب آنها موجب خارج شدن از مدار بهره برداری و قطعی آب شده بود.

 

نگهدار معادی جو عنوان کرد: با تلاش ماموران آب و فاضلاب استان ظرف مدت 24 ساعت آب مهریان و بلهزار وارد مدار شد و پایداری آب آنها برقرار شد.

 

وی در خصوص قطعی آب برخی از مناطق بلهزار گفت: در برخی مناطق نوسانات و افت فشار موجب قطعی آب به صورت ناپیوسته می شود که همکاران ما در آب و فاضلاب مادوان در حال پیگیری و برطرف نمودن این نوسانات هستند.

 

مدیر روابط عمومی اب وفاضلاب استان گفت: یکی از دلایل قطعی های پی در پی آب در برخی از مناطق شهر یاسوج فرهنگ سازی نشدن صحیح استفاده از آب شرب بوده که همین موضوع باعث شده که بیشتر مناطق شبانه روز در سطح شهر دچار قطعی آب شویم.

 

 معادی جو گفت:با توجه به گرمای فصل تابستان از شهروندان انتظار داریم با اصلاح الگوی مصرف از هدر روی آب جلوگیری کرده و مانع از کمبود آب در برخی از نقاط شوند.

 

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان در خصوص آب رسانی به مناطق مهریان و بلهزار از طریق تنگ کبوتری گفت: با وجود انجام عملیات لوله گذاری در بخشی از مسیر خط انتقال آب از تنگ کبوتری متاسفانه معارضات شخصی همچنان مانع ادامه کار است.

 

معادی جو با بیان اینکه تامین آب شرب مناطق شهری و روستایی اولویت اول شرکت آب و فاضلاب است، افزود: عده های که از این موضوع سود می برند مانع از اجرای این پروژه آب رسانی می شوند.

 

انتهای پیام/د

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.