گروه: اخبار استان خبر: 109161 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 ساعت : 09:08

تعطیلی همزمان نانوایی های شهرستان لنده به دلیل نداشتن آرد/تخلفات برخی نانوایی ها مزید بر علت شده است

امروزه بیشترین خدمات را واحدهای خبازی یا همان نانوایی ها به مردم ارائه می دهند که متاسفانه به دلیل بی تدبیری شرکت آرد، شرکت توزیع کننده آرد این خدمت رسانی به طور مکرر ناقص صورت می گیرد و همین مسئله نیز باعث نارضایتی عمومی مردم می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، شاید باورش سخت باشد ولی تنها جایی که خدمات آن را می توان در اسرع وقت در زندگی روز مره مردم به عینه دید بحث ارائه خدمات توسط واحدهای خبازی یا همان نانوایی هاست.

 

واحد هایی که با گرفتن آرد سهمیه ای بیشترین خدمت را در گرمای سوزان50درجه ای به مردم گرمسیری ترین شهرستان استان ارائه می کنند اما این خدمات رسانی گاهی دست خوش یکسری بی تدبیری ها و ضعف مدیریتی از سوی نانوایی داران و مسئولان حوزه آرد می شود که نمونه آن تعطیلی هم زمان بیش از 14نانوایی در سطح شهرستان لنده است .

 

عدم توجه به مطالبات نانوایی داران توسط مسئولان شرکت آرد استان و کاهش سهمیه آرد برخی از نانوایی ها و عدم ارسال به موقع آرد توسط شرکت حمل آن علی رغم پرداخت هزینه، از عمده مشکلات حوزه آرد در سطح شهرستان لنده است.

 

ضعف آشکار شرکت حمل و توزیع آرد در شهرستان های کهگیلویه ولنده به امروز و دیروز برنمی گردد چرا که در طول سال 96 و 97بارها و بارها شاهد عدم توان اجرایی این شرکت برای ارائه خدمات به مردم این شهرستان بودیم که نارضایتی عمومی را به همراه داشته است.

 

 بخشدار مرکزی لنده در گفت و گو با خبرلنده،، ضمن تائید این خبرگفت: متاسفانه در خصوص ضعف در ارسال به موقع شکی نیست ولی واحدهای خبازی هم تخلفاتی دارند که باید در جلسه با حضور آنان و صنعت و معدن بررسی شود.

 

عادل مرادی بیان کرد: روز گذشته از تعداد 14نانوایی در سطح شهرستان لنده فقط سه نانوایی فعالیت داشتند که به هیچ وجه پاسخگوی نیاز جمعیت 12هزارنفری شهرلنده را نخواهد داد.

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: برخی از واحدهای نانوایی به دلیل دریافت آرد سهمیه ای اقدام به فروش آزاد می کنند که این کار درآمد سرشاری برای برخی از آنان دارد و این مسئله از تخلفات برخی از این واحدهای تولیدی است که باید در جلسه این موارد بررسی و تصمیم گیری شود.

 

وی تاکیدکرد: در این بین نیز برخی از این واحدهای تولیدی نان که از انصاف بیشتری برای خدمت رسانی برخوردار هستند نیز نیازمند افزایش سهمیه برای ارائه خدمات دهی هستند که قطعاً آنان را حمایت خواهیم کرد.

 

گفتنی است شهرستان لنده دارای 22هزارنفر جمعیت بوده که بیش از 60درصد این جمعیت ساکن در سطح شهر لنده و شهرک های الحاقی به این شهر هستند که نیازمند خدمات دهی بیشتری خواهند بود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.