گروه: اخبار استان خبر: 109145 / تاریخ انتشار : 1397/4/22 ساعت : 16:50

واکنش تند مشاور اصلاح طلب فرماندار بهمئی به عملکرد ضعیف مدیران دولتی

مشاور جوان فرماندار بهمئی در واکنش به عملکرد ضعیف برخی از مدیران ادارات این شهرستان واکنش نشان داد و ضعف عملکرد این افراد را ضربه به پیکره اصلاحات دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ آزاد خانی، مشاور جوان فرماندار بهمئی با ارسال یاداشتی نسبت به عملکرد مدیران شهرستان بهمئی واکنش نشان داد.

 متن این یادداشت به این شرح است:

مدیرانی که رسالت خود را فراموش کرده اند و جوانانی که سرشان بی کلاه مانده

چه بخواهیم، چه نخواهیم، عملکرد دولت تدبیر و امید به پای جریان اصلاح طلبی نوشته خواهد شد و جریان اصلاح طلبی که همیشه شعار مسئولیت پذیری و تقویت احزاب را داشته ، باید مسئولیت اعمال و رفتار مدیران خود را بپذیرد.

مدیرانی که بعنوان مقام اجرایی برای اجرای آرمان های اصلاح طلبی باید در صف اول قرار داشته باشند،مدیرانی که بنظر میرسد رسالت خود را فراموش کرده اند!

بنا  بر این بود که افراد و اشخاص به صندلی ها ارزش و شخصیت ببخشند نه اینکه صندلی ها تعیین کننده ارزش و شخصیت افراد باشند.

مدیرانی که باید بدانند ز کجا آمده اند و آمدنشان بهر چه بود؟

تفکر اصلاح طلبی که هرکسی با تکیه بر آن برای خود پست و مقامی دست و پا کرده است،آرمانهایی دارد!آرمان هایی که قرار بود با تکیه بر آنها، ناهنجاری های اقتصادی،فرهنگی، اجتماعی، اداری و … جامعه اصلاح بشود اما متاسفانه حرکتی به سمت این آرمان ها در برنامه ها و رفتار مدیران دیده نمیشود!

 

برای نمونه آموزش و پرورشی که باید در این زمینه در صف اول قرار داشته باشد، برای پرورش نسل آینده و تزریق برنامه های فرهنگی جامعه،تبدیل شده به جولانگاه جنگ های سیاسی و مدیران آن فقط به دنبال حفظ مقام خود و اطرافیان خود هستند، دیگر ادارات و مدیران به نوعی در همین احوال به سر می برند.

در این میان جوانان هستند که سرشان بی کلاه مانده و بیشترین ضربه را از این رفتار مدیران می خورند ؛جوانانی که با خلوص نیت و بدون هیچ سود و منفعتی در صف اول جریان اصلاح طلبی ایستاده اند و هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی منادیان اصلاح جامعه شده اند و به نوعی جو عمومی جامعه و فشار ها را به جان می خرند تا در ازای فدا کردن آینده خود، بستر مناسب را برای حرکت مدیران به سمت اصلاح جامعه مهیا کنند.

جوانانی که نه تنها از سوی مدیران حمایتی نمی شوند بلکه برخی مواقع مشاهده می شود از سوی مدیران مورد غضب قرار می گیرند و انواع انگ هایی چون تندرو به آنها چسبانده می شود!

بنظر می آید با این روالی که مدیران متکی به جریان اصلاح طلبی در پیش گرفته اند نه تنها برای اصلاح جامعه و پرورش تفکر اصلاح طلبی قدمی برداشته نمی شود، بلکه روز به روز تفکر اصلاح طلبی در جامعه از سوی جوانان بیشتر مورد نکوهش قرار می گیرد.

بقول دکتر علی شریعتی:

اگر نمیتوانی خدمت کنی ، برو تا لااقل خیانت نکنی

بمان تا کاری کنی ، کاری نکن بمانی

آزاد خانی،مشاور امور جوانان شهرستان بهمئی

تیرماه ١٣٩٧

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.