گروه: اخبار استان خبر: 109132 / تاریخ انتشار : 1397/4/21 ساعت : 19:23
گامی مهم در جهت توسعه روستایی شهرستان لنده:

آغاز عملیات بزرگ گازرسانی به روستاهای بخش موگرمون با حضور نماینده مردم در مجلس+تصاویر

عملیات گازرسانی به روستاهیا پرجمعیت بخش موگرمون در شهرستان لنده با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان این شهرستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، عملیات گازرسانی به هفت روستای بخش موگرمون، امروز و با حضور عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده، فرماندار، بخشدار موگرمون و مرکزی و مسئولان این شهرستان در روستای مونه آغاز به کارکرد.

 

 

دارا کریمی نژاد در این مراسم تصریح کرد: گازرسانی به روستاها از مهمترین شاخصه های خدمت رسانی به مردم در روستاها است.

وی افزود: با اجرای عملیات گازرسانی به هفت روستای مونه، شیتاب، سرتنگ، دم اشکفت، آبزالو، مله شیتاپ شاهد تحولی بزرگ در گازرسانی به روستاهای پرجمعیت در شهرستان لنده خواهیم بود.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: این اقدام بزرگ به همت اداره گاز وبه طول 17کیلیومتر و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان اجرایی شده است که امیدواریم در حوزه مسائل منابع طبیعی دیگر شاهد قطع درختان برای مصرف سوخت نباشیم.

وی تاکیدکرد: مهمترین بخش عملیات گازرسانی در این روستاها استفاده از نیروی کار و جوان همین روستاها در مدت زمان اجرای پروژه است.

 

 

عدل هاشمی پور با بازدید از روند اجرایی عملیات گازرسانی به روستاهای بخش موگرمون گفت: باید شاکر باشیم که امروز گازرسانی تا دور دست ترین نقاط این استان و شهرستان محروم در کمترین زمان ممکن در حال انتقال است.

وی تاکیدکرد: گازرسانی به هفت روستای بخش موگرمون یکی دیگر از مهمترین اقدامات دولت در راستای ارائه خدمات رفاهی و رفع نیازهای ضروری مردم است که به همت شرکت گاز استان در حال اجرایی است.

 نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: باید همه برای رسیدن به توسعه پایدار و خروج شهرستان لنده از بن بست تاریخی خود تلاش کنیم و این تلاش هرگز محقق نخواهد شد مگر با وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان.

هاشمی پور خدمت رسانی به مردم را یکی از مهمترین مولفه های مدیریتی مدیران دانست و گفت: آنچه که امروز برای جامعه ما لازم و ضروری است.

 

 

وی خطاب به ناظرین و مسئولان پروژه گازرسانی به روستاهای بخش موگرمون گفت: باید از همه توان و ظرفیت خود در جهت اجرای سریع و باکیفیت کار تلاش کنید تا کار عملیات گازرسانی در کمترین زمان ممکن و تا قبل از فصل زمستان صورت گیرد.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.