گروه: اخبار استان خبر: 109130 / تاریخ انتشار : 1397/4/21 ساعت : 23:02
پیگیری رسانه ها جواب داد:

دستور ضرب العجلی شهردار یاسوج برای بهسازی پارک بانوان/پاسخ جالب برخی اصحاب رسانه به نستهن مقدم

صبح امروز پس از بازدید شهردار یاسوج از وضعیت نابسامان پارک بانوان شهر یاسوج بلافاصله وی دستور داد جهت بهسازی وضعیت این پارک اقدام لازم صورت گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسپس از درخواست های مکرر مردمی و گزارشات رسانه ها از وضعیت این پارک، شهرداری یاسوج جهت رفاه بیشتر بانوانی که این پارک را بعنوان استراحتگاه و امر ورزش همگانی خود انتخاب میکنند، تصمیم دارد اقدام به بهسازی این پارک کند.

 

در حاشیه این بازدید برخی بانوان حاضر در این پارک از شهردار یاسوج خواستند که هرچه سریعتر فکری به حال برخی مشکلات اساسی این پارک نظیر: خروج فاضلاب شهر یاسوج از وسط پارک بانوان و مشرف بودن ساختمان‌ها و تپه‌های اطراف و عدم وجود امنیت کامل برای بانوان، کند.

 

 

وی نیز در پاسخ گفت: رفع مشکل امنیت و ارتفاع ساختمان های اطرافی موضوع مهمی است که براحتی قابلیت تحقق نداردو می بایست عزم همگانی صورت گیرد و همچنین بحث تغییر مسیر فاضلاب نیز نیازمند صرف هزینه های زیادی است.

 

پس از این موضوع شهردار یاسوج صمیمانه از مردم شهر یاسوج تقاضا کرد که با توجه به برخی مشکلات بیان شده توسط این بانوان و رسانه ها به شهرداری راهکار مناسبی جهت برون رفت از این مشکل ارایه دهند.

 

شهردار یاسوج در پایان گفت: به 3 پیشنهاد برتر جوایز ارزنده ای ارائه می شود.

 

در همین بین برخی اصحاب رسانه از اقدام نستهن مقدم تشکر کردند و به او گفتند اگر نقدهای رسانه را بعنوان یک بازوی اجرایی در کارش ببیند حتما همراهی بیشتری با وی خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.