گروه: اخبار استان خبر: 109107 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 22:46
با حضور فرمانده سپاه فتح و جمعی از مدیران؛

آیین کلنگ زنی ۸۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد برگزار شد+تصاویر

یین کلنگ زنی ۸۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستای کریک از توابع شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ظهر چهارشنبه در آیین کلنگ زنی احدلث واحدهای مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: این مهم کاری ارزشمند است و در همین راستا ۸۰۰ واحد مسکونی مددجویی در نقاط مختلف استان ساخته می شود.

 
سردار یدالله بوعلی افزود: در تحقق این مهم فعالیت مشارکتی مورد تاکید است و ستاد اجرایی فرمان امام، کمیته امداد و سپاه پاسداران هدفگذاری هایی را عملیاتی می کنند.
 
 
وی با بیان اینکه در مجموع ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی با اعتبار تخمینی ۳۵ میلیون تومان برای هر واحد اجرایی می شود، ابراز داشت: تامین ۳۰ میلیون تومان برای هر واحد توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و پوشش ۵ میلیون تومانی توسط کمیته امداد و خیرین محقق خواهد شد.
 
فرمانده سپاه فتح استان محدوده پوشش این برنامه را در مناطق سردسیری و گرمسیری استان دانست و گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی فاز اول پروژه در مناطق سردسیری عملیاتی و در فاز دوم شهرستان های گرمسیری پوشش داده می شوند.
 
وی با تاکید بر مشارکت همگانی در تحقق این امر مهم، بیان داشت: همکاری و مشارکت دستگاهی به روند بهتر دستیابی به اهداف ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی در مدت زمان هدفگذاری شده یکساله کمک می کند.
 
---
---
---
---
---
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.