گروه: اخبار استان خبر: 109104 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 ساعت : 18:55
یادداشت:

دل نوشته ای که حجاب دارد

دل من حجاب دارد حجابی از نوع احساسات برخی ها این حجاب را نمی بییند اما آنهایی که دیده اند می دانند حجاب دل همان حجاب چشم است چشمت که محجبه باشد دلت آرام است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، اسمم دختر است از همان روزهای اول که متولد شدم گفتند دختر حساس تر است گفتند دختر لطافت بیشتری نسبت به مردان به خرج می دهد من هم اینگونه بودم قلبم سرشار از محبت است نمی توانم در حق کسی ظلم کنم فقط یک رو دارم و روی دیگری ندارم دخترهستم  دختری که با گریه چشم باز کرد همان گریه ای که گاهی برایم لذت بخش است.

خندیدم گفتند دختر نباید بلند بخندد بزرگ که شدم دیدم درست است وقتی بلند بخندم ادم های اطرافم فکر می کنند خنده ام برای آنهاست به قول امروزی ها وقتی خندیدم برخی فکر کردند چراغ سبز نشان دادم اما خنده ام برای خودم بود برای دلم بود برای این بود که بداخلاق وانمود نکنم.

دوره راهنمایی که درس می خواندم به اجبار خانواده چادر پوشیدم نمی دانستم دلیل اسرار خانواده برای پوشیدن چادر چیست یک روز شیطنت کردم و چادر را در خانه رها کردم و به مدرسه رفتم فاصله زیادی باید راه می رفتم مدرسه که تمام شد وقتی رسیدم خانه تازه فهمیده بودم چادر برای چیست تازه فهمیدم اسرار کردن  مادرم برای اینکه دختر چادرت را فراموش نکن به چه خاطر است شعار نیست و نبود چادر که داشتم  فهمیدم در حقیقت آرامش دارم.

چادر که نباشد هر کسی به خودش اجازه می دهد هر حرفی بزند حرفی که برای یک پسر تنها حرف است اما برای یک دختر احساس ایجاد می کند و یک دختر راحت باور می کند آری همان عشق را می گویم عشقی که گاهی قداست دارد اما خیلی ها حرمتش را حفظ نمی کنند.

دختران سرزمین من این روزها دلشان آشفته است این روزها گرفتار گرگی به اسم فضای مجازی شده اند گرگی که روز به روز عفت و حجابشان را از آنها می گیرد آنها نمی دانند مهدی فاطمه هر روز نگاهشان می کند انها نمی دانند وقتی لکه ای در پورنده شان می بیند چقدر ناراحت می شود دختران سرزمین من گویا از خدا دور شده اند.

دختران سرزمین من گرفتار فرهنگ های بیگانه شده اند فرهنگ هایی که تنها هدفشان از بین بردن دین اسلام است این روزها تیپ هایی می بینم که سخت مرا آشفته می کند حجاب فقط چادر نیست حجاب یعنی نگاهت زمین باشد صورتت آرایش غلیظ نداشته باشد حجاب آزادی دارد آزادی از دست گرگ های زمانه آزادی از دست افراد بیگانه و آزادی از نگاه های هرزه.

هر زنی زیباست ر زیبا آرایش هم نداشته باشد به واسطه موهایی که دارد به واسطه دل مهربانی که دارد زیباست اما برخی ها این زیبایی را نمی بینند می خواهند آن را نشان دهند می خواهند موهایشان را همه ببینند می خواهند دل شان را ارزانی همه کنند حجاب یعنی من برای خودم ارزش قائل هستم.

حجاب یعنی به کسی اجازه نمی دهم هرزه نگاه کند حجاب یعنی دین من اسلام است حجاب یعنی آن خیابان گردی که در کوچه ها ول است بداند  من ارزش دارم قلب من تنها یک عشق واقعی دارد آن هم عشق به خداست خدایی که گاهی نا محسوس همه ما در زندگی مان دیده ایم اما توجه نکرده ایم چون جریمه نکرده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.